Adófórum

Adózási és számviteli információk

Abev mentése

Elektronikus bevallás

Abev mentése

HozzászólásSzerző: adotanacs » hétf. ápr. 28, 2008 7:49 pm

Szia Jutka! Talán a szülinapod van? A gyertyák száma nagyon kedvező.
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » hétf. ápr. 28, 2008 7:52 pm

Szülinap?  Ha igen, akkor sok-sok  boldogságot !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » hétf. ápr. 28, 2008 8:02 pm

Kérdd vissza......!  Félre a tréfát, az önell-nél úgy emlékszem forintban kellenek az adatok. Nem lehet hogy ott eFt-ban írtad? Persze a 13 millió a befizetési oldalon van, gondolom senki nem fizet be ennyit véletlenül....
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: adotanacs » hétf. ápr. 28, 2008 8:15 pm

Tehát  plusszba vallottam kötelezettségként a magánnyugd.pénztárba, ott is van mint befizetendő. A másik lába, ami minusz a nyugd.alapról, az van ezerszer nagyobb összegben.
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd ápr. 29, 2008 6:12 pm

Sziasztok!

Olyan hosszúra nyúlt a tegnapi bálozás,(ami azt illeti már lehet ránk is férne- csak nem tudom melyik a tollas, vagy a bál- vagy mindkettő) hogy majdnem elfelejtettem reagálni. Megdöbbentett amit a folyószámláról írtál, ma én is azokat bogarásztam. Egyelőre még a nyugdíjas egb, szolg jár. hiányán kívűl más nem tünt fel, de persze ez nem jelent semmit. Ani neked sikerült már választ kapnod erre a paradox helyzetre - mi az ami ezt a bődületet okozta?

Más : ami a szülinapot illeti, igen eltaláltátok én is az áprilisi szülöttekhez tartozom. A gyertyák majdnem találóak, tegnap múltam kilenc..... (meg egy párszor kilenc még) a fizetésem egyrészét már a postás hordja, na nem a családi pótlékomat. (saját magam után)Köszönöm a jó kívánságokat.

Ani ha nem vagyok indiszkrét hová jártál suliba ( a közgázra gondolok)? Érrettségi találkozónk lesz és nagyon sok a több ismeretlenes.

Ja és ezzel akartam kezdeni, látom megint jó soká kerültetek ágyba, nem tudtok aludni, vagy nekünk már az alvásigényünk is kevesebb ?

Ezt utólag a koccintásra alc.gif

Üdv. Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd ápr. 29, 2008 6:45 pm

Szia Jutka! Minden jót kivánok utólag is a szülinapodra. Valóban kerek szám lenne az én érettségi találkozóm is. Elmondhatom, hogy egy csodálatos város, Esztergom középiskolájába jártam, ott voltam kollégista is. Életem legszebb időszaka volt. 

Az APEHnál  ma nem vették fel a telefont, de rájöttem a hibára, a 708-03-01lapon az adatokat nem ft-ban kell közölni. Most azzal bajlódom, hogy helyretegyem a dolgot. Eddig még szerencsére nem kellett önellenőriznem, nem figyeltem oda. Üdv. Ani

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » kedd ápr. 29, 2008 6:51 pm

HAHÓ JUTKA és ANI! Én is közgázra jártam:Bajára . Esteleg nem tartozom a "többismeretlenesek" közé?

ui:2008-1967= "kerek" 41 (ha jól számoltam...)

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd ápr. 29, 2008 6:59 pm

Szia Ani!

Igaz erre én nem gondoltam ( mármint a 03-01-es lapra és ezer ft-ra) Köszi még egyszer a jó kívánsokat.

A találkozóról az enyém is kerek csak akkor az irány nem egy, az enyém délen van és Zentához közelít ( volt egy hódolóm is anno onnan) a rébusz után- Makóról van szó. Egy kicsit messze van egymástól. Csúcs lett volna így találkozni. A mostani lakóhelyem már közelebb van egykori iskoládhoz.

Ezt csináljuk majdnem 36_1_37.gif a billentyű már meg van és ezt kellene már36_1_45.gif

Üdv. és szép estét Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd ápr. 29, 2008 7:03 pm

Szia Napraforgó Neked is, biztosan egyszerre írtunk. A te irányod már közelebb van az enyémhez és -1-el az idő is stimmel. Könnyebb számolni még.

smilie_engel04.gif angyal vigyázza álmodat neked is.

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abev mentése

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd ápr. 29, 2008 7:15 pm

Jutka hogy Te miket tudsz, Erzsi még csak az aláhuzásig és a vastagításig jutott. Én még addig se.:))))
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron