Adófórum

Adózási és számviteli információk

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

Ezen a csatornán az oldal szerkesztői arról kérdezik a Fórumozókat, hogy milyen újdonságokat látnának szívesen az Adófórumon. A kérdésekre érdemben válaszolók bónusz pontokat kapnak, amelyeket szakmai kérdésekre, illetve termékvásárlásra fordíthatnak.

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: Eaglet » vas. dec. 16, 2007 10:36 am

Az általam használt szoftvernél szintén lehetőség van a telefonos kapcsolat felvételre. Én az emailes tanácsadáson keresztül minden problémát tisztázni tudtam.
Eaglet
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: nzs1978 » kedd jan. 15, 2008 9:49 pm

Nehéz lenne az előttem szólók ragyogó meglátásaihoz hozzátenni olyat, amit ők nem mondtak el azzal kapcsolatban, mekkora segítséget is jelentene ebben a nem könnyű szakmáben egy telefonos / e-mail-es "segítségnyújtó szolgálat". Csak annyit fűznék hozzá, hogy remélem mielőbb meg is valósul!
nzs1978
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: sz.judit » kedd máj. 06, 2008 5:59 pm

Tisztelt Szerkesztők! Nagyon jó felvetés, de a bér és munkajogi kérdéseket nem szabad különválasztani. Másik gond, hogy a telefonon elhangzottak nem bizonyíthatóak, sok esetben még az írásos anyagot sem fogadják el, illetve különböző helyről megkért állásfoglalások eltérőek (több esetben meg is jegyzik, hogy csak tájékoztatás). Az összejövetelek, előadások tartásával az a gond, hogy vidékről, 2-300 km távolságról ezekn részt venni nem igazán tudunk. Összefoglalva: az írásos kérdés-felelek, amennyiben a választ  valóban szakember adja, talán a legmegfelelőbb megoldás.  Judit
sz.judit
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: Tundike23 » pén. okt. 02, 2009 6:35 am

Tisztelt Szerkesztőség!

Mindenképpen jó ötletnek tartom, hogy telefonon, vagy emailben kapjunk segítséget a bérszámfejtéssel, tb-vel kapcsolatos kérdéseinkben, valamint azt is,hogy legyenek összejövetelek, vagy előadások is.Sajnos, mikor egy új törvényt beiktatnak, és ezzel nem vagyok szerintem egyedül, csak kapkodom a fejemet, hogy akkor hogyan is tovább.Megy a körtelefon a városban levő kollégákkal, hogy akkor mit és hogyan csináljunk.Viszont,ha direkt ebben a témában, nekünk bérszámfejtőknek, tartanának előadást, az nagyon jó lenne, mert többen többre jutunk, ha megbeszéljük a dolgokat.

Mindenképpen csatlakoznék a kezdeményezéshez.

Remélem,hogy sikerül összehozni, várom a fejleményeket.

Üdvözlettel: Tündi 

Tundike23
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: AkosIr » hétf. feb. 08, 2010 4:03 pm

Sziasztok! Jó lehet dolog ez a telefonos szolgálat. Nemrég olvastam, hogy léteznek online bérszámfejtő szolgáltatások is? Szerinteted mennyire érdemes komolyan venni egy ilyen ajánlatot? Adatbiztonság, személyes adatok stb?

Üdvözlettel

Ákos

AkosIr
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: AkosIr » hétf. feb. 08, 2010 4:03 pm

-
AkosIr
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: AkosIr » hétf. feb. 08, 2010 4:03 pm

Sziasztok! Jó lehet dolog ez a telefonos szolgálat. Nemrég olvastam, hogy léteznek online bérszámfejtő szolgáltatások is? Szerinteted mennyire érdemes komolyan venni egy ilyen ajánlatot? Adatbiztonság, személyes adatok stb?

Üdvözlettel

Ákos

AkosIr
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Egy klub a bérszámfejtés Szakembereinek

HozzászólásSzerző: AkosIr » hétf. feb. 08, 2010 4:03 pm

-
AkosIr
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Előző

Vissza: Bónusz pontok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég