Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mire van szükségük a bérszámfejtőknek?

Ezen a csatornán az oldal szerkesztői arról kérdezik a Fórumozókat, hogy milyen újdonságokat látnának szívesen az Adófórumon. A kérdésekre érdemben válaszolók bónusz pontokat kapnak, amelyeket szakmai kérdésekre, illetve termékvásárlásra fordíthatnak.

Mire van szükségük a bérszámfejtőknek?

HozzászólásSzerző: Tamara17 » csüt. aug. 06, 2009 8:56 am

Tisztelt Szerlesztők !

 

Én is remek ötletnek tartom, de a telefon helyett én az internetet választanám a tanácsadás módjának.Itt gyorsan írásios formában is elémtárulhat a válasz és rögtön reagálni is tudok rá .(a félreértések elkerülése végett). Ez pl. hatalmas cégeknél is így működik. Itt is látható ,mindenki az interneten dolgozik. Jó meg lehetne hagyni a telefonos lehetőséget is.

Ez fantasztikus munka kapcsolatot eredményezne.

 

 

Marika

Tamara17
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Mire van szükségük a bérszámfejtőknek?

HozzászólásSzerző: csovacs » csüt. márc. 18, 2010 10:26 am

Kedves Szerkesztők!

 Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés. Ellenvetésem lenne.

1, Manapság szerintem kevés szóbeli információban nem lehet megbízni.

2, Írásbeli információnyújtás esetén is csak az arra hivatott szerv tájékoztatása minősül hivatalosnak. (Pl.adózás témájában az APEH hivatalos állásfoglalását esetleg elfogadom - bár kaptam már kétféle hivatalos apeh választ egy véletlenül kétszer feltett kérdésre)

Előzőek alapján azt javasolnám, hogy amennyiben bonyolultabb/nem szokványos munkaügyi/bérszámfejtési kérdés felmerül, csak pontos jogszabályi hivatkozással adjanak tanácsot.

(Az adófórum pont azért jó, mert itt mindenki "csak" tanácsot ad, sok hozzászóló van, tehát ha valaki valamit rosszul tud, a többiek kijavítják. Többen több megoldást javasolnak egy problémára. Mivel sokan vagyunk, biztos akad valaki, aki az adott témában otthonosan mozog, még ha ez nem is mindig azonnali megoldást jelent. Szerintem ezt egy telefonos tájékoztatás - hacsak nem huszan ülnek ott egyszerre - nem tudja felülmúlni.)

Valószínűnek tartom, hogy egyszer megpróbálnám a telefonos segítségkérést, de ha nem jogszabályra hivatkozva kapnék pontos választ, akkor többet nem hívnám fel.

Tisztelettel, Ilona

 

csovacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Előző

Vissza: Bónusz pontok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron