Adófórum

Adózási és számviteli információk

Hivatali időn kívüli tanácsadás

Ezen a csatornán az oldal szerkesztői arról kérdezik a Fórumozókat, hogy milyen újdonságokat látnának szívesen az Adófórumon. A kérdésekre érdemben válaszolók bónusz pontokat kapnak, amelyeket szakmai kérdésekre, illetve termékvásárlásra fordíthatnak.

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » szer. aug. 29, 2007 4:42 pm

Tisztelt Szerkesztőség!

Úgy gondolom én is, hogy elsősorban a fórum lenne a legkedvezőbb megoldás, mert egyszerre több ember jutna információhoz és többen is bekapcsolódhatnának  egy-egy kérdésnél. Természetesen jó lenne biztonságból , tartalékként a telefon is.

Üdvözlettel:

Mária 

valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: Adófórum_szerkesztőség » pén. aug. 31, 2007 12:58 pm

Kedves Fórumozók!

A fenti témában szeretnénk egy-egy személyes, kiscsoportos „ötletbörzét” tartani 2007. szeptember 6-án és 7-én (jövő hét csütörtök, péntek). Szeretettel várjuk tehát azon Fórumozók jelentkezését, aki szívesen részt vennének az Adófórum új szolgáltatásainak kidolgozásában.

Helyszín: Verlag Dashöfer Szakkiadó Kft.
1062 Budapest, Andrássy út 126.

Időpont: 2007. szeptember 6. (csütörtök) 10-től kb. 12 óráig, vagy 2007. szeptember 7. (péntek) 10-től kb. 12 óráig.

Amennyiben kedvet érez egy jó hangulatú beszélgetéshez az Adófórum Szerkesztőségével és a fórumozó kollégákkal, akkor küldjön egy e-mailt a szerkesztoseg@dashofer.hu címre, amelyben kérem, jelezze, hogy a két időpont közül melyik lenne megfelelő Önnek.

A jelentkezéseket korlátozott számban (kb. 5-5 fő jelentkezését várjuk), a beérkezésük sorrendjében fogadjuk el, amelyet e-mailben visszaigazolunk!

A közös munkáért természetesen jutalom is jár! Minden kedves résztvevő választhat vagy egy
- Amit egy vagyonvizsgálatkor tudni kell CD-t, vagy egy
- Háromnyelvű gazdasági szakszótár CD-ROM-ot.

Segítő együttműködésüket előre is köszönjük!

Üdvözlettel:
Adófórum Szerkesztőség

Adófórum_szerkesztőség
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: erdoapolas » pén. aug. 31, 2007 2:31 pm

Tísztelt Szerkesztőség!

Nagyon jó az ötlet, szerintem e-mail-en is meg telefonon is jó lenne a segítés, az időszak részemről bármelyik jó, de a bevallások időszakában a nappalit részesíteném előnybe, habár én is éjszaka küldöm a legtöbb bevallást. Amiben elkelne a tanácsadás, a bevallások javítása, helyesbítése, stb. Nagyon bonyolult és sokoldalú a mezőgazdaság, aztán a munkavállalókkal kapcsolatos dolgok. Lehetne ezt sorolni hosszan, mindenkinek más a kivánsága, de örömmel várjuk ezt az igazán remek ötletet.

Annyit fűznék a Fórumos "ötletbörzéhez", nagyon jó lenne találkozni a már jól ismert Fórumosokkal, de sajnos vagyunk szerintem sokan akik többszáz km távol lakunk, ez a távolság akadálya a részvételnek.

Tísztelettel: Marcsi

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: gyökér » pén. aug. 31, 2007 3:02 pm

Tisztelt Szerkesztőség! Az ötletet nagyon jónak tartom, mert sok olyan problémában kaphatnánk segitséget amire sajnos napközben sem tudja az APEH kék szám a választ megadni. Ha három megyét hivok fel akkor négy féle választ kapok. Pedig sok ügyintéző tényleg segitősz. A jogszabály dönpingekben már elveszünk. A munkánkra van már legkevesebb időnk. Sgitségüket előre is köszönöm. Tisztelettel Margó.

 

gyökér
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: Pikikee » pén. aug. 31, 2007 5:10 pm

Kedves Szerkesztőség !

Ez egy újabb fantasztikusan jó ötlet .

Na, ilyenkor van az, hogy nagyon sajnálom, hogy vidéki vagyok !

Pedig nagyon szívesen részt vennék az „ötletbörzén”

Szomorú szívvel konstatálom, hogy erről megint lemaradtam :(((

Azért kívánok nagyon sok sikert és merítsenek minél több jó ötlet! :-)

Üdvözlettel: Ildi 

Pikikee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: Napraforgó » pén. aug. 31, 2007 5:32 pm

Tisztelt Szerkesztőség! Van egy mondás:"Kétszer ad, ki gyorsan ad".   Nagyon jó ötletnek tartom a felvetett segítséget bármilyen formában, Én  úgy gondolom, hogy az egyes  bevallások előtti napokon általában azonos témákban keressük a helyes válszt. Minden egyes megválszolt  kérdésből sokan tanulunk, és a már többször is helyesnek vélt, megtett bevallásainkban is fellelhetjük az elkövetett hibáinkat. Fórum és telefon együtt a tökéletesség lenne! Az "ötletbörzén" való részvételhez nagyon távol van a lakóhelyem, de a lehetőséget köszönöm. Üdvözlettel:Erzsi
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: info@online.iroda.hu » szer. szept. 05, 2007 4:22 am

Kedves Szerkesztőség !

 

Nagyon jó lenne már heti 2-3 alkalom is, ilyen munkaidőn kívüli szakmai segítség nyújtás igénybevételére. Az APEH telefonos ügyfélszolgálata jó is tud lenni, de be van limitálva az elérhetősége.

Tudjuk, hogy sokat kérünk ezzel, de óriási segítséget jelentene, ha minél több időben elérhetnénk a Dashöfernél ilyet. Én már évek óta ezekből a hírlevelekből követem a szakmai lapokon túl a változásokat. Egy folyamatos segítségnyújtó fórumozás nagyon jól jönne. 

Üdv.: Era 

 

info@online.iroda.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: kati1012 » szer. szept. 05, 2007 5:29 pm

Tisztelt Szerkesztőség!
kati1012
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: dohanyosne » szer. szept. 05, 2007 8:01 pm

Tisztelt Szerkesztőség !

Nekem ez az egymás közti fórum is sokat segít.De nagyon örülnék a hivatali időn kívüli válasznak.A hivataloktól is nagyon jó és érthető válaszokat kapok,csak az a baj hogy sokára.Nekem az email vagy a telefon is nagyon jó lenne, mert hiszen sokszor csak pont kell a kérdésem végére.Na meg igazándiból én is este töprengek meg keresek értelmezéseket vagy törvényt. Ha a kérdések és a válaszok a fórumba bekerűlnek az biztos hogy sokat segítene.

Tisztelettel: Dohányosné

dohanyosne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Hivatali időn kívüli tanácsadás

HozzászólásSzerző: Adófórum_szerkesztőség » hétf. szept. 10, 2007 12:11 pm

Kedves Fórumozók!

Nagyon köszönjük a sok értékes hozzászólást. Bízunk benne, hogy rövid időn belül el tudjuk indítani ezt az új szolgáltatást, habár szükséges hozzá némi programozási fejlesztés.

Üdvözlettel:
Adófórum Szerkesztőség

Adófórum_szerkesztőség
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Bónusz pontok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron