Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mit gondol az Erőforrástárról?

Ezen a csatornán az oldal szerkesztői arról kérdezik a Fórumozókat, hogy milyen újdonságokat látnának szívesen az Adófórumon. A kérdésekre érdemben válaszolók bónusz pontokat kapnak, amelyeket szakmai kérdésekre, illetve termékvásárlásra fordíthatnak.

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: micoka » szer. szept. 24, 2008 7:17 am

Tisztelt Adóforum szerkesztőség!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Nagyon jó az erőforrás oldal. Személy szerint én egy csomó dolgot letöltöttem róla (ha jelenleg még nincs rá szükségem akkor is, mert lehet, hogy holnap már kell is). Én gyesen vagyok jelenleg is, és elég sok a pótolnivalóm. Sok táblázatot le tudok tölteni, és anyagokat is, ami segít visszaesnem a könyvelésbe. Néha tényleg van probléma a xls-es letöltéssel, de miután valaki elmagyarázta, hogy hogyan is kell az ilyen táblázatokat letölteni, azóta már az is megy.

Szóval, köszönöm én is a szerkesztőségnek, és a fórumtársaknak is a segítséget.

Melinda 

 

micoka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: aniko.varga2006 » szer. szept. 24, 2008 7:23 am

Valóban hasznos lenne a kezdeményezés, de sajnos nekem még egyetlen letöltés sem sikerült, csak egy értelmezhetetlen betűhalmaz jelenik meg. A feltöltéssel emiatt nem is próbálkoztam. Talán a böngészőmmel van a baj vagy valamilyen beállítással. :( Anikó
aniko.varga2006
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. szept. 24, 2008 7:45 am

Szia Anikó!

Az egyik bejegyzésnél próbáltam segíteni így sem megy?

http://www.adoforum.hu/eroforrasok/10654/1-2-ft-kerekites

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Panni49 » pén. szept. 26, 2008 3:54 am

Az erőforrás létrehozása nagyon jó és hasznos dolog.Köszönjük a lehetőséget arra,hogy segíthessünk kolléganőinknek,kollegáinknak.Tulajdonképpen egy gondom van vele.Többször is próbáltam feltölteni szerintem hasznos dolgokat,ami segítheti a munkánkat,de egyszer sem sikerült,a mai napig sem látom az erőforrás oldalon. Szerintem valami nem jól működik.(a technika ördöge.)Üdvözlettel Panni

Panni49
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: aniko.varga2006 » szomb. szept. 27, 2008 2:13 pm

Szia!

Végre sikerült :)) Átnevezés, majd  jobb egérgomb - TÁRSÍTÁS - és az Excel-t kell választottam. És így végre megnyitotta. Excel-ben pedoig xls-ként lementettem. Köszönet!!! A.

aniko.varga2006
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: gizuzmo » kedd szept. 30, 2008 11:19 am

Tisztelt Adófórum!

Nekem nagyon sok segítséget nyújt a mindennapi munkámhoz ez az oldal,és főleg a fórum, no meg az erőforrások.Nekem úgy tetszik ahogy van, még nem töltöttem fel semmit, de le már egy jó pár hasznos dolgot, így minden szándékom az hogy én is töltsek fel, hátha én is tudok segíteni vkinek. Remélem nem fogok nehézségekbe ütközni, mint azt írták egy páran.

Egy kérdésem lenne, azonban, lehet hogy én vagyok vak, de mindenhol ezekkel a pontokkal találkozok, viszont nem nagyon látom sehol a pontjaimat. Én főleg a kérdésfeltevésre lennék kíváncsi, mármint hogy mennyi pont kell hozzá, illetve hogy hogyan lehet szerezni. Azt még szeretném kérdezni hogy miért nem kaptam e-mailt hogy jött válasz a kérdésemre, pedig be van állítva!   Köszönöm!

gizuzmo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Kardos.Judit » pén. okt. 17, 2008 8:59 am

Tisztelt Adófórum Szerkesztőség!

Nagyon hasznosnak tartom az erőforrást.

Kezelése szerintem is nehézkes mindkét esetben fel és letöltésre gondolok. Az excel formátumot nehezen kezeli. Szoktam, szerettem volna excel táblákat feltenni, de nem minden esetben sikerűlt. A feltett tábláimat  pl. EVA 36 Ó.mellett ,nem lehet megnyitni, ezért személyes leveleket kapok. Az e-mail cimeket nem szerencsés közzétenni, ezért is örültem ennek a lehetőségnek, melyet szeretnék ezuton megköszönni.

Véleményem, hogy javítani kellene a rendszeren, mert szivesen adok-kapok dokumentumokat................

Üdv: Judit

Kardos.Judit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: M.Éva » hétf. okt. 27, 2008 8:08 pm

Kedves Tímea!

Már egy ideje nem lehet feltölteni!

Kérem vegye fel a kapcsolatot  a megfelelő munkatársával!

Nagyon hasznos lenne, ha minél szélesebb körben használhatnánk, ezzel is segítve egymás munkáját!

Semmi hibaüzenet nem jön, csak egyszerűen nem történik semmi a küldésre, ebből gondolom, nem is tudnak arról, hogy többen rendszeresen próbálkoznak!

Köszönöm: Éva

M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. nov. 13, 2008 8:57 pm

Kedves Tímea és Adófórum Szerkesztőség! 

Folyamatosan jelezzük, hogy az erőforrás-feltöltés funkció továbbra sem működik!

Nagyon hálásak lennénk, ha ezt a problémát mielőbb kiküszöbölnék! 

Üdvözlettel: Tóth Kornélia

 
tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Geoffry » hétf. szept. 14, 2009 7:31 am

Nagyon hasznosnak tartom!

 

Geoffry
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Bónusz pontok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég