Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

Egyéni vállalkozók

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » kedd máj. 13, 2008 8:34 pm

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd máj. 13, 2008 8:34 pm

Ez már csucs!!!!!!! Köszi Nektek. Erzsi én nem akarom elhinni, hogy ezt egyedül tudtad megtanulni. Valld be légy szives hogy az unokád segített. Egyébként egy tünemény, kivánom hogy legyen sok örömed benne. Üdv. Ani

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd máj. 13, 2008 8:37 pm

Jaj ne! Pont ilyen volt a Lali kutyánk, aki két éve halt meg. Olyan okos volt, csak beszélni nem tudott.
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd máj. 13, 2008 8:41 pm

Jutka semmiképpen nem zárom le, majd csak akkor ha én is tudok valamit produkálni. Jó éjt Ani

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » kedd máj. 13, 2008 8:46 pm

Nekünk meg az Artúr kutyusunk volt ilyen, most "tigriscsíkosunk" van.

TÉNYLEG ILYEN ÜGYES VAGYOK!!!!  Ha majd lesz időd, segítünk neked is. Jó éjt, de előbb tornászom egy kicsit:

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: lelik.istvan » szer. máj. 14, 2008 5:00 pm

Sziasztok!

Gratulálok a sok ügyes hölgynek, igen tanulékonyak és rövid idő alatt profik lettek!   Kedves Ani!  Én is szeretnék Neked segiteni, nem akarok kimaradni a buliból!  Egyébként  tarsolyomban a fenti humoros megoldásokon kivül a kommunikációt és egymás szakmai segitését erősitő technikai megoldásokat  raktározok, remélem lesz lehetőségem megosztani mindenkivel!

Üdv: Pista 

lelik.istvan
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. máj. 14, 2008 5:20 pm

 

 Szia Pista

Merre jártál Hiányoltuk a társaságodat.

Click Me

 

Marad a gyerek, ha játszik, és míg játszik, addig nem fog rajta az idő. Ez az oldal erről szól.

Üdv.Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » szer. máj. 14, 2008 5:30 pm

Szia István! Hát Te jól "elhagytál"  minket. El sem tudtam képzelni mi van Veled. Ha sok a munka, mi akkor is kikapcsolódásképpen benézünk ide. Örülök hogy megvagy!))))) Üdv. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: lelik.istvan » csüt. máj. 15, 2008 4:39 am

Sziasztok!

Jólesett, hogy "hiányoztam", de nem tűntem el. Kapcsolatosan eszembe jutott életem egyik vezérfonalát adó irodalmi sarkigazság /axióma/ Victor Hugo nyomán, nevezetesen: " Ugy élek, hogy ne vegyenek észre ott ahol vagyok, de nagyon hiányozzak onnan, ahonnan elmentem!" 

Ritka "eltűnésemben" dominens szerepet játszik külföldre utazásom.  Most pl. irigykedek a szlovákokra, mert ott valóban dübörög a gazdaság, egységesen 18% az adókulcs  és már több ezer magyar vállalkozó ott adózik, nem itthon, jövőre már euróban. Hogy ez a pénz  nem hiányzik a magyar államkasszának? Ki érti ezt?  Mindenesetre nagyon gondolkodóba estem és "ördögi" gondolataim támadtak.

És még egy "vallomás": vállalkozó vagyok, mindent saját magam intézek. Több vállalkozótársamnak pedig szivességből besegitek.  Ennek ellenére nagyon tisztelem és becsülöm a könyvelőket és magát a könyvelői munkát  - a nehéz és problémás feladatokat egyáltalán nem irigylem- természetesen külön tiszteletem övezi  az  Adófórum könyvelői kollektiváját,  sokat tanultam  tőletek.

GarboJutkának üzenem: Természetesen maradok gyerek és még sokat akarok játszani, főleg Veletek!

AdótanácsAninak üzenem: Nem hagytalak el benneteket, csak formailag távoztam, de tartalmilag visszajöttem!

Üdv: Pista 

 

lelik.istvan
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » csüt. máj. 15, 2008 8:07 pm

Szia! 

 ...és az itthoni "vezérkar" mivel nem sikerült a "nyakkendőadó és tsai" akkor abban gondolkodik, hogy ÁFa-t emel, hogy mégjobban dübörögjön a magyar gazdaság ??????????????  Üdv:Napraforgó

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Egyéni vállalkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron