Adófórum

Adózási és számviteli információk

számlázás -visszáru

Egyéni vállalkozók

számlázás -visszáru

HozzászólásSzerző: szaboicus » szer. aug. 27, 2008 2:44 pm

Szia Pityu!
Javaslom, hogy az APEH honlapján található alábbi cikket alaposan tanulmányozd át.Sajnos most nem tudok bővebben írni, mivel um.szabadságra megyek(ami mhelytől való távollét valólyában),és még előtte a teendőm.
Remélem a alábbi cikket elolvasva több mindenre megkapod a választ.
Alaposan nézz utána, hogy a v.ig.kiváltásakor milyen nyilatkozatot tettetek, és azt azóta változtattátok- e?
Üdv: Icus.
Elérhetősége: Apeh/Egyéni vállalkozók/Áfa új szabályozás/2.oldal Bocs csak így tudtam leírni:

Tájékoztató a használt ingóságokra, műalkotásokra, gyűjteménydarabokra és
régiségekre2007.12.20.

vonatkozó szabályok 2008. január 1-jétől hatályos változásairól és a bejelentési kötelezettségről

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

számlázás -visszáru

HozzászólásSzerző: tepimail » csüt. aug. 28, 2008 9:32 am

Szia Pityu!

Amennyiben elolvastad az Icus által ajánlott cikket és van kérdésed, próbálok segíteni. Én most jöttem meg szabadságról. Holnap részlegesen vagyok gép mellett de hétfőtől teljes bedobással vagyok. Icusnak jó pihenést kívánunk!  Mint említettem én is könyvelek használtárusokat igaz ők a számítástechnika illetve a számítógépes játékok területén kereskednek, de nagy csodák, eltérések nincsennek. üdv:tepimail

tepimail
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

számlázás -visszáru

HozzászólásSzerző: szaboicus » csüt. aug. 28, 2008 2:27 pm

Sziasztok!
Ez a fórum, már olyan nekem, mint vmi szenvedély.Ezerrel dolgozok előre, de nem tudtam megállni, hogy ne nézzek rá a fórumra.
Köszönöm szépen tepimail, a pihenés igazán rám fér.
Mindnekinek további jó napot kívánok, ha megjöttem majd írok.
Üdv.Icus.
szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Előző

Vissza: Egyéni vállalkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég

cron