Adófórum

Adózási és számviteli információk

1365M-lekérdezése

ÁFA

1365M-lekérdezése

HozzászólásSzerző: szamszaki » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok,
sikerült már valakinek lekérdeznie az áfa összesítő adatait, ellenőrzés végett? Arról beszélek, mikor én, mint vevő lejelentem a 1365M-es nyomtatványon a 2 mill. Ft-nál nagyobb összegű beszerzéseimet cégenként, számlánként, és ezt szeretném vissza-ellenőrizni, hogy a beszállítóim is lejelentik-e, tehát bevallják-e az általam kifizetett bevételeiket. Elvileg már működik ez a lekérdezés funkció, próbálkozom is vele (elolvastam a súgót is, biztosan jól csinálom-e), de nekem semmi sem jön le, csak a lekérdező (és nem a lekérdezett) cég adatai, és a lekérdezés időintervalluma. Ennyi. Valakinek már sikerült???
szamszaki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:08 am

1365M-lekérdezése

HozzászólásSzerző: ildibf » csüt. okt. 24, 2013 6:48 am

Szia,

Szerintem próbáld meg újra, mert nekem is volt , hogy elsőre nem hozott le adatot, és másnap igen. És csodálkozva tapasztaltam, hogy az egyik nagy szolgáltató nem közölt adatot velünk kapcsolatban. Ezt említettem az egyik könyvelőiroda vezetőjének, és ő bevallotta, hogy eddig ő nem foglalkozott a dologgal, vagyis eddig még nem jelentett le senkit az M-es lapon. (???!!!)

Ildi
ildibf
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

1365M-lekérdezése

HozzászólásSzerző: formel1 » csüt. okt. 24, 2013 9:29 am

Szia !
Nekem még 7.hónapban volt ilyen jelentési kötelezettségem.
A partner valószínűleg nem jelentette, mert azóta
sincs nyoma.
Olyan lapot látok mint TE (lekérdező adatai, intervallum)
Móni
formel1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

1365M-lekérdezése

HozzászólásSzerző: szamszaki » csüt. okt. 24, 2013 9:48 am

Sziasztok,
a fura csak az, hogy van két cégem, akik egymástól vásárolnak, mindkettőt én könyvelem és jelentem, de ha egyik céget lekérdezem, nem látom a másik cég jelentését, pedig én csináltam... :) Szóval ennyit a remek rendszerről... :)
szamszaki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:08 am


Vissza: ÁFA

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég