Adófórum

Adózási és számviteli információk

Segítség!Kulcs Könyvelő program

ÁFA

Segítség!Kulcs Könyvelő program

HozzászólásSzerző: szepend » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok Kedves Sorstársak

Most próbálkozunk az új könyvelő program használatával, kérem mindazok segítségét akik ismerik a Kulcs könyvelőprogram minden csínját bínját. Az ÁFA kódok beállításával gyűlt meg a bajunk persze ez az első lépések egyike úgyhogy hathatós segítség nélkül nem haladunk!!

Kérem főleg azok segítsenek akiktől telefonon is kérdezhetünk!

judit@netroller.hu címen egyeztethetünk számot!!

Köszönööööööööööööööööööm!

szepend
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Segítség!Kulcs Könyvelő program

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » szer. okt. 29, 2008 5:45 am

Szia Szepend!

Én bemásolok számodra egy linket:

http://www.kulcs-soft.hu/blog/konyvelo-program/index.php?searchsubmit=Search&s=

A Klucs-Soft olyan szépen leírt mindent , külön tájékoztatásokat adtak a fenti címe, bármit kereshettek és megtaláljátok a beállításokat is leírva, ha követitek a leírást , ettől jobb tanács szerintem nincs. Sőt még videó formátumokat is alkalmaznak a megértéshez.

Nem tudom melyik változatát vettétek meg, nekem a pluszos van , ott amikor a programba belépek jobb oldalt az info rögtön felvisz, a fenti oldalra.

Üdv: Márti

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Segítség!Kulcs Könyvelő program

HozzászólásSzerző: nemvica1 » szer. okt. 29, 2008 7:07 am

Szia!

Az ügyfélszolgálatukat is nyugodtan felhivhatod, nagyon készségesek, és telefonon kersztül is nagyon sokat tud segiteni rendszerkezelőjük. Én is többször akadtam meg a program működésével és mindig sikerült velük telefonon keresztül megoldani. Hivd őket!

Szia

nemvica1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Segítség!Kulcs Könyvelő program

HozzászólásSzerző: szepend » szer. okt. 29, 2008 8:18 am

Sziasztok

köszönöm a válaszotokat igazából egy kis gyakorlati tapasztalat érdekelt volna, mert az ÁFA kulcsok beállításánál akadtam el.Érdemes e alábontani őket vagy sem?

Üdv

Judit

szepend
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Segítség!Kulcs Könyvelő program

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » szer. okt. 29, 2008 9:40 am

Szia Judit!

Az áfa kulcsokat , ha arra vonatkozik a kérdésed : 4661,4662,4663 vagy 4671,4671,4673 stb., én bontom 4661 "normál" áfa, 4662 közösségi, 4663 tárgyieszköz, ezt csak azért hogy a főkönyvi kivonatból is lássam rögtön, mi is történt, ne csak az áfa listából.

 Ha a másik bontásra gondolsz, akkor van 1 kód 20%-os áfa 4661-es, 2.kód 5%-os áfa 4661-esen szintén.

A bontások mindenképpen szükségesek a kódonkénti feltétlenül az áfa kulcsok miatt.

Üdv: Márti

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: ÁFA

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron