Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mazsi5 alanyi mentesség

ÁFA

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: Bi.Monika » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Szia Mazsi5!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, amit az alanyi mentes arányosításról írtál. Sajnos amit feltettem kérdést elszállt, ezért, hogy eltudjam fogadni a válaszod, légyszi írj erre.

Üdv. Móni 

Bi.Monika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: mazsi5 » pén. aug. 22, 2008 9:09 am

Szia Mónika!  nem kell pontot adnod, láttad, hogy a másik kérdezőnél feltett kérdésedre válaszoltam, ha zavarna a dolog, akkor nem válaszoltam volna.. Engem a pont nem nagyon érdekel, az viszont már kellő képpen bosszant, hogy éppen tegnap este néztem vissza az eddig lázaratlan kérdésekre adott válaszaimat, hogy van-e valami visszreakció, aztán látom, hogy a kérdezők nagy része annyit se írnak, hogy ))))), meg a kérdést sem zárják le.  Kb.4 hónapja fórumozok itt, de már elmegy a kedvem, hiszen jó agytorna, de bosszantó ha nincs visszareagálás semmi, és itt nem a pontra gondolok..

          Ilyenkor nem kell pontot feltenned. elegendő a kapott válaszra ott reagálni, ahol feltetted: annyit, hogy elolvastam és kielégít a válasz, vagy még valami nem oké.., vagy a 10 válasz ellenére sem kaptam kielégítő választ ( s itt nem arra gondolok, hogy nekem nem tetszőt, hanem a kérdésemre adott válaszok nem voltak a kérdezőnek alátámasztottan meggyőzőek..)    Tegyél ide egy jelet és fogadd el magadnak, ne ússzon a pontod, ha nem muszály... legalább is ne az én válaszom miatt  ... Üdv.

mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: micoka » pén. aug. 22, 2008 9:46 am

Kedves Mazsi5!

Bocs, hogy ide pofátlankodom, de nem tudom szó nélkül hagyni, amit írtál.

Remélem azért nem megy el a kedved a fórumozástól, mert én személy szerint nagyon hálás vagyok a válaszaidért. Te tényleg nagyon korrekt vagy, és Te tényleg nem a pontokra mész (persze azért sokan mások sem), amit nagyon becsülök Benned. És ahogy látom, tényleg a pontos megfogalmazásokra figyelsz, és nagyon sokunknak segítesz, mégha sokszor értetlenkedünk is. De Te türelmesen akkor is újra, és újra elmagyarázod a dolgokat.

Szóval többek nevében is köszönöm a segítségedet, és NE HAGYJ ITT MINKET.

Üdv: Melinda

micoka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: M.Éva » pén. aug. 22, 2008 12:21 pm

22. Mennyi ideig lesznek a kérdések elérhetőek és meddig maradnak nyitottak?
A kérdések mindaddig nyitottak maradnak, amíg válaszok érkeznek rá és a kérdés kiírója le nem zárja. Amennyiben egy kérdésre 2-3 héten keresztül nem érkezik válasz, a Moderátornak jogában áll lezárni a kérdést, ilyenkor a kérdésért felajánlott pontok elvesznek. Ha érkeztek válaszok a kérdésre, de a kérdésfeltevő nem zárja le 2-3 héten keresztül a kérdést, a Moderátor szétosztja a pontokat a válaszolók között és lezárja a kérdést.


Ez a részlet a fórum müködési szabályzatából van.

jan.4-től vannak fenn nyitott kérdések!!!HA NEM IS 2-3 HÉT, DE 3 HÓNAP UTÁN A MODERÁTORNAK LE KELLENE ZÁRNIA, MERT A TÉMÁK ELVESZTIK AKTUALITÁSUKAT VAGY AZÉRT MERT MEGOLDÓDOTT A KÉRDEZŐ PROBLÉMÁJA....STB.

85 OLDALNYI LISTA VAN .....A RÉGIEKRE NEM ÉRDEMES IDŐT SZÁNNI, MERT A KÉRDEZŐ NEM OLVASSA MÁR A KÉRDÉSÉT,ÚJ PROBLÉMÁJA PEDIG SOK EMBERNEK AKAD, NEKÜNK PEDIG EGYRE KEVESEBB IDŐNK!!

MAZSI , NEKED MÉG ITT A HELYED!!!

MÓNIKA, FOGADD MEG MAZSI TANÁCSÁT!!!!A PONTOK ADÁSÁNÁL LÉNYEGESEBB A KÉRDÉS LEZÁRÁSA,EZZEL TARTOZIK A KÉRDÉSFELVETŐ A VÁLASZOLÓKNAK, MERT EBBŐL LÁTJUK, HOGY LEGALÁBB ELOLVASTA A VÁLASZOKAT!

ÜDV:ÉVA

M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: Bi.Monika » pén. aug. 22, 2008 12:22 pm

Csatlakozom Micókához, és  csak ismételni tudom, hogy NE HAGYJ ITT MINKET.

Egyébként egyetértek veled is, igen annyit megérdemelnének a válaszadók, hogy kérdések feltevők reagáljanak a válaszokra.

Üdv Móni 

 

Bi.Monika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Mazsi5 alanyi mentesség

HozzászólásSzerző: mazsi5 » pén. aug. 22, 2008 12:30 pm

Sziasztok!  Köszönöm szépen,  de ne fényezzetek, mert nem azért írtam  .... csak úgy vettem ki, hogy a kérdező lelkiismereti porblémát csinált magának, mert olyan helyen kapott választ itt a fórumon, amiért nem ő ajánlotta fel a pontot  --- nekem egy igazi vélemény csere (sértegetéstől mentes vita) többet jelent, mint 200 pont.., mert az a valódi szakmai fórum, ami építő  -- tehát az oda,vissza reakció,  .. nem is feltétlen a dícséret.. Üdv.
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am


Vissza: ÁFA

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég