Adófórum

Adózási és számviteli információk

2010-es beszámoló javításaq

Ellenőrzés

2010-es beszámoló javításaq

HozzászólásSzerző: czegledizozi » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Mindenki!
Légyszi segítsetek! Elolvastam már egy pár ezzel a témával kapcsolatos írást de még mindig nem világos. Nemrég vettem észre, hogy a 2010-es beszámoló bizony nem jó, és nem tudom, hogy javítsam. Az eredmény így is úgy is negatív. Eredetileg amit beadtam a MSZE - 2323e most pedig javítás után -2545e. De persze ez a 2011-es beszámolóra is kihatással van, és abba is kell még amúgy is javítanom, szóval azt mindenféleképpen beadom mégegyszer. Kérdés az hogy a 2010-es beszámolót is megint beadom, utána a 2011-est javítva mind a kettőt, vagy csak a 2011-est és a módosítások oszlopba beírom a módosulásokat 2010-es beszámolóval kapcsolatban.
Ha ez a verzió a jó akkor a módosítás rovatban csak azt jelölöm hogy pl. a követeléseknél a javított +20e vagy kompletten az egész valós összeget (egyenleget) írom be?
1029-et is önellenőrzöm kell?
Előre is köszönöm!
czegledizozi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:30 am

2010-es beszámoló javításaq

HozzászólásSzerző: validitas » szer. jún. 27, 2012 4:10 pm

Szia!

A másik kérdésednél (1129) már írtam, hogy azt javaslom, keress meg egy tapasztalt kollégát személyesen az anyaggal, és kérj tőle segítséget.

Nyilván nem lesz ingyen, de láthatólag nem tudod megoldani ezt a problémát, és a leírt információkból csak találgatni lehet, helyes választ adni nem.

Valamint javaslom, hogy a számviteli törvényt - és a többi szükséges jogszabályt - is tanulmányozd. Ugyanis a számviteli törvény tartalmazza a beszámoló javításának módjánál figyelembe veendő, vizsgálandó feltételeket.

Üdv
validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron