Adófórum

Adózási és számviteli információk

Ezt olvassátok el

Ellenőrzés

Ezt olvassátok el

HozzászólásSzerző: Nyerkiné » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

No comment

http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120321-akasztjak-a-hohert-egykori-kollegaikra-szallnak-ra-az-adoellenorok.html
Nyerkiné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Ezt olvassátok el

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. márc. 29, 2012 3:21 pm

Szia !
Elolvastam.. hát nem semmi, mindenkire rászállnak.. alkottak már szerelmespárt:)) , kocsi kölcsönzéshez, meg volt valami más hasonló is.. ahol szintén bünti lett a vége, most már a szakmát is támadják.. nem tudom hová vezet.. Mindenesetre érdemes óvatosnak lenni..:((

A cikkből:

"Két adóellenőr, magukat egyszerű állampolgárnak kiadva, bement egy adószakértő irodájába, hogy segítséget kérjen egy konkrét ügyben. Az adószakértő tanácsot adott a hozzá betérőknek, hogy mit csináljanak, aztán kérte a jussát, de számlát, nyugtát nem adott. Ekkor a revizorok felfedték magukat, kijelentették, hogy megbüntetik, és elmondták, hogy ők lényegében próbavásárlást végeznek, emiatt a pénzt visszakérik. Az adószakértő a bírság miatt nem ellenkezett, de nem tágított attól, hogy ő bizony szolgáltatást nyújtott, amiért viszont megilleti a felszámított díj."
Üdv: hvanna
hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Ezt olvassátok el

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. márc. 29, 2012 3:30 pm

Más: a maguk háza táján is körülnézhetnének.. de hát Ők az állam az államban.. hibátlan 1153-ast küldtem be.. majd kiküldtek egy hiba javításra felszólító levelet, benne hibakódok: R 061, R032, R789 + megspékelve büntetés meglengetésével:((
Miután bevittem a kinyomtatott bevallást.. és az Adó adatlapot.. minden egyező,kiderül hogy az A lapot egyáltalán nem rögzítették be, egy kor azonos ügyintéző:) elárulta hogy a rögzítőben ha hibásnak dobja a gép nem nézik meg mi lehet az oka..csak dobják tovább és irják a levelet..
Ők hibáztak.. elnézés az nista...:((
hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am


Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron