Adófórum

Adózási és számviteli információk

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

Ellenőrzés

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

HozzászólásSzerző: sublót1 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol tudom megnézni, hogy minden rendben van-e a ki-be jelentésekkel. Régen emlékszem,hogy volt rá lehetőség, hogy ellenőrizhettük. Nem tudom, hogy hol? Talán az Oep oldalán,vagy hol. ha valaki emlékszik erre, kérem,hogy mielőbb segítsen. Tudom hogy a regisztráció szükséges, ami a nevemre szól és így tudtam megnézni a cégeimet. Köszönettel Subi

sublót1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

HozzászólásSzerző: krizsikk » kedd jan. 04, 2011 11:41 am

Valószínű az EMMA kódra gondolsz, ha megvan az EMMA PIN kódod, (az adott vállalkozásra) onnan tudod lekérni. Elméletileg működik még a honlap.

Krizsik

krizsikk
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:26 am

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

HozzászólásSzerző: hvanna » kedd jan. 04, 2011 1:51 pm

 

 Az OEP TAJ-szolgáltatásainak használatával lekérdezhető a foglalkoztatási jogviszony. Ehhez a felhasználónak be kell lépnie a TAJ-szolgáltatások oldalra, majd a Biztosítási jogviszony lekérdezése menüpontot választva, TAJ-számának megadásával lekérheti a rá vonatkozó adatokat. A szolgáltatás igénybe vételéhez Ügyfélkapu azonosító szükséges!

https://ugyintezes.magyarorszag.hu/szolgaltatasok/fogljoglekerd.html

Üdv.hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

HozzászólásSzerző: krizsikk » csüt. jan. 06, 2011 10:45 pm

Hvanna !

Amit írtál, ott csak a saját jogviszonyod tudod lekérdezni, senki másét nem.

Krizsik

krizsikk
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:26 am

dolgozói ki-be jelentések ellenőrzése

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. jan. 06, 2011 11:02 pm

Sajnos az EMMA is kalap sz@rt ér!

Egy régebbi eszmecserénkből (saját tapasztalat, http://www.adoforum.hu/szakmai_forum/tema/23968/bejelentes-jarulekfizetes?wa=ADO1010 )

"Az EMMÁ-nak nem volt túl sok értelme, szerencsére az is a múlté, mint Burány úr! Egy hanyag nyilvántartási rendszer. Történt, hogy az egyik cégtől egyszerre sok munkavállaló lett elküldve kb két éve. Utánajártak, hogy egyáltalán be voltak-e jelentve, az EMMÁ-ból vették az infót. A munkavállalók több mint fele nem szerepelt a nyilvántartásban, nem győztem eléjük pakolni a bejelentőket, nyenyiket, emmákat, adatszolgáltatást, hogy meggyőzzem őket!!!

Hát ennyit a mi pénzünkön fenntartott fantasztikus egységes munkaügyi nyilvántartó rendszerről!

Hozzáteszem, a legtöbbjük biztosítása nem 2004 előtt kezdődött, és az EMMA bejelentő szorgalmasan küldözgetve volt, ezt leellenőriztem"

Csak azért írom, ha mégsem látod az alkalmazottakat bejelentve, attól még nem kell kétségbeesni! Egyébként nem egy olyan könyvelőről tudok, akinek fogalma nem volt a rendszer lényegéről, így nem is küldtek a vállalkozói EMMA bejelentőt!

Erről ennyit!

 

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am


Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron