Adófórum

Adózási és számviteli információk

Tisztelt Ügyfelünk!

Ellenőrzés

Tisztelt Ügyfelünk!

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

"Tisztelt Ügyfelünk!
Értesítjük, hogy 10A60. számú 2010.10.20-n beérkezett bevallásának könyvelése megtörtént. A
bevallással kapcsolatosan további teendoje nincs."

 

Ezt meg mi a fenének küldték ki, november 24-én??? Ráadásul tegnap éjjel 4 email érkezett, hogy küldték a fenti tartalmú értesítést....

szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Tisztelt Ügyfelünk!

HozzászólásSzerző: Rozalinda » hétf. nov. 29, 2010 8:20 am

Már az is baj, ha  elismerik, hogy  hibátlanul  dolgoztál??  Persze  négyszer az azért  tulzás.

Egyébként hova  könyvelik a 10A60-at,  ez nem bevallás, hanem az ÁFA  bevalláshoz kapcsolódó Összesítő  nyilatkozat.  Egy  adatszolgáltatás.

Rozalinda
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Tisztelt Ügyfelünk!

HozzászólásSzerző: szedlacsek » hétf. nov. 29, 2010 8:26 am

Na igen... de először csak azt láttam, hogy 4 üzenetem érkezett, ami ma éjfélkor törlődni fog...  Fogalmam nem volt először, hogy már megint mit cseszhettem el....
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Tisztelt Ügyfelünk!

HozzászólásSzerző: F.Juli » hétf. nov. 29, 2010 12:37 pm

Nálam is történtek furcsa dolgok a 1008-asok feldolgozásnál: Ugyan arról a gépről küldtem két különböző cégnek, két különböző belépési kóddal 1008-ast, amikről rendben megérkeztek az elfogadó nyugták. Egy-két nap múlva mind a kettőről kaptam elutasító nyugtát, hogy a beküldő nem volt jogosult a beküdésre, de az aláírókat felcserélték. Így olyan bevallásokról kaptam elutasító nyugtákat, amiket be sem küldtem, hiszen ha nem lett volna jó, már először jeleztek volna és nem jött volna elfogadó nyugta. Hogy mit csináltak, mit nem, azt nem tudom, de mind a két vállalkozásnál az elutasító nyugtákkal egyidőben rendben felkönyvelték a bevallást a folyószámlára. Én úgy gondolom, hogy a magánnyugdíjpénztári tagdíjak körüli mizéria miatt valami gond lehetett a programjukkal, csak az a baj, hogy ezt mi nem tehetnénk meg büntetlenül. F.Juli
F.Juli
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Tisztelt Ügyfelünk!

HozzászólásSzerző: kovalkata » hétf. nov. 29, 2010 1:28 pm

Érdekes módon erről az A60-asról nekem is küldtek már egyszer, akkor én sem tudtam mire vélni, mert nem szoktak. De az tény, hogy én is rögtön betojok ha jön tőlük valami üzenet, amiről nem tudom mi lehet. Rohanok is rögtön fel megnézni. A múlktor is volt egy, akkor meg azt közölték, hogy továbbjuttatták az szja-s 1%-os rendelkezésemet. Előtte meg már én is agyaltam mint Szedlacsek, hogy vajon mit csesztem el? :-))))
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am


Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron