Adófórum

Adózási és számviteli információk

Könyvelői felelősség

Ellenőrzés

Könyvelői felelősség

HozzászólásSzerző: kicsigesztenye » pén. szept. 11, 2009 10:23 am

Szia,

 

nagyon megköszönném, ha már úgyis beszkenneled, ha nekem is elküldenéd.

 

Köszönöm a sok jó tanácsot és támogatást. 

 

Nagyon elvagyok keseredve ez miatt, hiszen senkinek sem hiányzik egy ilyen hercehurca. Rettentően átverve érzem magam. Próbáltam kompromisszumos megoldást találni velük, de nem hajlandók semmire.

 Ha esetlegesen van fejlemény, majd még jelentkezem.

Zsuzsa

kicsigesztenye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Könyvelői felelősség

HozzászólásSzerző: nyár » vas. szept. 13, 2009 9:14 am

Szia Kicsigyesztenye!

Ne haragudj, de megegyeztettek anno a könyvelési díjban, lehet, hogy a párod barátja "baráti alapon" gondolta. Ne keress kompromisszumot, ez egy nagyképű, arrogáns fráter lehet. Ahogy a lányok ajánlották, nézd meg, hogy fel van-e könyvelve a mulasztási bírság a folyószámlára.  Különben is mutassa meg az APEH levelét, ne ijedj meg tőle, annál rosszabb, ő érzi magát nyeregbe. 

Üdv:  Ica 

nyár
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Könyvelői felelősség

HozzászólásSzerző: 3HInfo » kedd szept. 15, 2009 7:29 am

Sziasztok!

Bocs, hogy eltüntem, de bevallási határidő volt... Na mármost megnéztem ezt az ítéletet, egy mondat a lényeg belőle:

A Ptk. 319. § (1) bekezdésére hivatkozott a bíróság akkor, amikor megállapította, hogy könyvelési szerződést csak jövőbeli hatállyal lehet megszüntetni, tehát ha én könyvelek az ügyfélnek és ezt bizonyítani tudom, akkor a szerződés addig él amíg én teljesítek és ezért ellenszolgáltatás jár, mivel az eredeti állapotot visszaállítani nem lehet.

Ha valakinek kell a konkrétabb szöveg, küldjön egy mailt nekem és átküldöm azt a részt amit beírtam (nem működik a scannerem, meg egy picit az egész iroda szanaszét van, ugyani egy hét múlva költözködöm az egész irodával egy új helyre). mail címem: kata@3hinfo.hu

üdv

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Könyvelői felelősség

HozzászólásSzerző: szedlacsek » kedd szept. 15, 2009 7:36 am

Kicsigesztenye!

Van újabb fejlemény az ügyedben?

szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Előző

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron