Adófórum

Adózási és számviteli információk

EZ MÁR DURVA

Ellenőrzés

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Látjátok, hogy folyamatosan zárják le a Moderátorok az épp csak most feltett kérdéseket is??? Alig 14 db nyitott kérdés van! Hogy fogunk így segítséget adni és kapni????

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: szedlacsek » pén. dec. 19, 2008 12:12 pm

Nehezen...

 

Ha valakinek még hiányos a válasz a lezárt kérdésére, írjon bele egy hozzászólást és a jobboldali listán feljön a téma. Valaki csak rábukik... Vagy ismételten tegye fel. 

szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: Zskovács » pén. dec. 19, 2008 12:20 pm

A legfrissebbeket is zárják le???

Nem csak a "100 éveseket"????

Zskovács
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: szedlacsek » pén. dec. 19, 2008 12:22 pm

Nézd meg a főoldalt.. 14 élő téma van.
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: Zskovács » pén. dec. 19, 2008 12:25 pm

Látom már!!!

 

Zskovács
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » pén. dec. 19, 2008 12:29 pm

Egyet értek Kata a felvetéseddel.

Azért a megoldatlan viszonylag friss kérdéseket nem így kellett volna kezelni.

Mint már írtam, fenntartásaim vannak igen sok helyen az elfogadott válaszokkal. 

Ok! Azt tudomásul kell venni, ha valaki belép a fórumtagok közé, hogy ha záros határidőn belül nem zárja le a kérdést, megteszik a Moderátorok helyette. Azonban sok helyütt szakmailag igen kifogásolható válaszok kerültek elfogadásra. Szerintem ilyen esetekben még az is jobb megoldás lenne, ha mindegyik válasz elfogadásra kerülne, mint az, hogy találomra kiválasztunk egyet.

Megoldásnak tartanám pl. azt, mint ahogy figyelmeztet a fórum, ha már egy bizonyos ideje nem léptél be, hasonlóképpen járna el, ha valaki nem zárja le a feltett kérdését időben.

Hogy mi lesz a megoldatlan problémákkal? Kérdésözön és válaszáradat feltehetően, és ismét sok lezáratlan kérdés.

Már kb egy hete nem lehet megnézni a profilokban az elfogadott válaszokat! Kb ugyanennyi ideje nem lehet lekérni a 2008-as fórumlistát!

Azt is szeretném megtudni, ez a nagy titokzatosság mi célt szolgált!!!

Üdv:Nelly 

És arról már ne is beszéljünk, hogy több mint egy napig felfedve volt mindenki előtt a másik kiléte! Ez mondjuk engem nem érint, mert saját nevemet adom a fórumon, de feltételezem sokan szerették volna megőrizni inkognitójukat!

 

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kutacska » pén. dec. 19, 2008 2:09 pm

Tegnap tettem fel az egyik kérdésemet, és ma belépek és azt látom, hogy le van zárva, nagyot néztem, mert nem emlékeztem rá, hogy én zártam volna le. Ráadásul ha rajtam múlik, szétosztottam volna a pontokat, mert mindenki válasza megerősítést jelentett, így meg az első válasz el lett fogadva, és kész. Ezt ebben a formában tényleg nem kellene.

kutacska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 19, 2008 2:28 pm

Igen, ez így mindenkivel szemben nagyon igazságtalan!

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: nagy.andrea2 » pén. dec. 19, 2008 4:55 pm

Sziasztok!

 

Csatlakozom az elégedetlenkedők táborához. Az általam feltett kérdéseket is lezárták helyettem, pedig az egyik "elfogadott" válasszal nem is értek egyet teljes mértékben, ezért nem zártam le eddig sem.

 

A másik, hogy ha később keresünk az adatbázisban, könnyen félrevihet az, hogy nem mindig a jó válasz van elfogadva.

Az pedig való igaz, hogy ha több helyes válasz van, én is mind elfogadom, hiszen a megerősítés egyben együttgondolkodás is - mindenki munkáját meg kell köszönni.

 

Üdv.

Andi

 

nagy.andrea2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » pén. dec. 19, 2008 5:17 pm

Andulka én nem is elégedetlen, hanem nagyon elégedetlen vagyok!

Többször terveztem már, hogy felvetem ezt a témát, hogy a válaszok elfogadása véleményem szerint olykor kívánnivalót hagy maga után.

Én egy másik kérdésnél leírtam, véletlenül találtam rá a fórumra, amikor szakmai problémáimra kerestem megoldást. Eleinte a jó, elfogadott válaszokra próbáltam támaszkodni, aztán rájöttem, hogy ez néha azért csalóka.

Szerintem a szakmai hitelességet ez nem erősíti, mint ahogy az sem, hogy a FONTOS HIRDETMÉNY még mindig a hírek között szerepel.

Üdv.Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Következő

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron