Adófórum

Adózási és számviteli információk

EZ MÁR DURVA

Ellenőrzés

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: vargapal » pén. dec. 19, 2008 7:03 pm

Nelly, szerintem azért nem szabad ezt ilyen komolyan venni. Felmerül egy kérdés, jönnek rá válaszok. Hol jók, hol rosszak. Nagyon sokszor csak találgatások, ötletelések vannak. Ezt el kell fogadni, hogy itt nincs garancia arra, hogy tökéletes megoldást kap az ember. Az oldal arra kiváló, hogy megismerjük, mások hogyan csinálnak, hogyan értelmeznek valamit. Nyilván egy ellenőrzés során sovány, hogy "de hát az adófórumon ezt mondták"
Egy csomó dolgot olvasok itt az elfogadott válaszokban, amit én teljesen másként csinálok, és eszem ágában sincs rajta változtatni, mert szerintem meg úgy jó, ahogy csinálom.

De abban egyetértek, hogy a fontos hirdetmény nem valami okos dolog volt.:)

 

vargapal
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » pén. dec. 19, 2008 7:21 pm

Ok!

Lehet, hogy egy kicsit túlreagáltam a dolgot. Inkább a bevallásokkal kellene foglalkoznom, meg a sok-sok önellenőrzéssel, mert az elkövetkezendő időszakban ki sem fogok belőle látszani.

Csak ma egy kicsit felbosszantottam magam.

Attól függetlenül jó ez a fórum, nagyon sok hasznos információt kapok. Az tény és való, egy ellenőrzésen nem hivatkozási alap, hogy a fórumon mondták.

Üdv.Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: validitas » pén. dec. 19, 2008 8:46 pm

Sziasztok!

Szerintem akár a kérdező, akár a moderátor fogadja el a válaszokat, semmi garancia rá, hogy a MINDENKI szerint helyes választ fogadta el. Nagyon sokan félév múlva sem zárták le a kérdésüket, holott meg kellett volna tenniük.

Persze a friss kérdését most talán nem kellett volna lezárni még.

Most kérem, hogy az utóbbi hetekben kapott pontjaimat töröljék, mert azokat nyilván mind a moderátorok fogadták el, Ezért nem biztos, hogy a helyes válasz került elfogadásra, vagy jogosan nem kapott a többi válaszadó pontot!

Ezért kérem törölni a pontjaimat, az összeset!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: Juci1010 » pén. dec. 19, 2008 9:10 pm

 Mi van itt ??????

 Több témában csak egyetlen egy kérdés van.........valaki megbuggyant ?????

Üdv:  Györgyi

UI:  A 100 évesek lezárásával én is egyetértek...... na de a pár naposakkal NEM !!!

Juci1010
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 19, 2008 9:15 pm

Szia Böbe!

Szerintem egyikünk sem a több hónapja el nem fogadott kérdésekről beszélt eddig, hanem ma azokat is lezárták, amiket épphogy csak ma tettek fel a kérdezők. És hát szegények ki tudja kaptak e valami elfogadható választ így a problámájukra????

Persze, abban mindenkinek igaza van, hogy egy esetleges ellenőrzéskor nem hagyatkozhatunk arra, hogy mert a Fórumon azt mondták, de mindannyiunknak mindig is jól esett a segítség, a segítőkészség, a türelem, amivel viseltetünk egymás problámái iránt.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 19, 2008 9:20 pm

Láttad volna kora délután! Szedlacsekkel ki voltunk akadva, hogy csak 14 kérdés maradt meg.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: szedlacsek » pén. dec. 19, 2008 9:22 pm

Lehet, hogy kell csinálnunk a végén egy saját fórumot...?  (Tavaly mintha találtam volna egy ingyenes fórummotort... igaz, ott nincs pontozás, meg válasz elfogadási lehetőség... Max. törlés és letiltás...)
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: validitas » pén. dec. 19, 2008 9:29 pm

Oké, és akkor ott mindig helyes válaszok lesznek?

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: mazsi5 » pén. dec. 19, 2008 9:49 pm

Szia Böbe!   Szerintem Te sem és a többiek zöme sem a pontokért fórumozik itt.  Egy agytorna, jó vélemény csere, alkalmasint nagyon jó hirtelen segítség, amikor a könyvelő agya elborul.  A fórum ugyan szakmai fórumként van nevesítve, de pontosan látni, hogy sok esetben nem a könyvelői, adózási szakmában dolgozó emberek teszik fel kérdéseiket ... a szakmában dolgozók tudják, hogy adott dolog intézése, vagy könyvelése miatt neki kell a hátát, a pénztárcáját tartani, tehát az érkező véleményeket a saját belátása szerint hasznosítja, vagy hagyja figyelmen kívül, az aki ebben dolgozik.  Szerintem egyikünket sem a félrevezetési szándék vezeti, legfeljebb más-más információval, gyakorlattal bírunk, vagy éppen a valamilyen információ elkerülte a figyelmünket. 

Valóban nem jó, hogy ha 2-6 hónapos kérdések még mindig nyitott kérdésként szerepelnek, bár engem itt sem a pont érdekel, vagy zavar, gondolom Téged és a többieket sem,  hanem alkalmasint engem személyszerint inkább az, hogy az jön le, mintha a kérdezőt nem is érdekelné... de akkor miért tesz fel kérdést... Én legszívesebben azt látom, amikor a kérdező vissza reagál, hogy az ő érzése szerint egyik válasz se lehet jó, s ő hogy gondolja, hogy miért nem, vagy éppen azt írja, hogy olyan válaszokat kapott amin érdemes elgondolkodni,  vagy valami..

Úgy veszem ki az írásodból, mintha valakire, vagy valakikre meg lennél sértődve.  Én személyszerint nagyon hasznosnak találtam a véleményeidet , az is igaz, hogy amikor idekeveredtem először azoknak a Profiljában olvasgattam a már korábban elfogadott válaszokat, adott témáknál, akiknek a több pontjuk volt ..    Bocs, most nem emlékszem, hogy mikortól fórumozol, de látom, hogy neked van a legtöbb pontod. 

Ha az én véleményemet nézed valamibe,  akkor szerintem egyáltalán nem érdemtelenül van olyan sok pontod.  Valamint úgy gondolom, hogy akik sérelmezik ezt a mostani kérdések lázárásával kapcsolatos elfogadás/pontozás módszert,  nem a magasabb pontszámmal rendelkezők pontjait tartják érdemtelennek...  hanem a módszert, azt, hogy állítólag minden kérdésnél az első válaszoló válasza van elfogadva, akár jó, akár rossz..., s ha ez így van, akkor az tényleg kívánni valót hagy maga után, attól az is jobb lett volna, ha egyszerűen lezáródik valahogy ,  lenne valami szöveg, hogy lezárva a kérdést feltevő érdektelensége miatt.. 

Nem tudom, de én is voltam többször első válaszoló, s akkor nekem is biztosan van így elfogadott válaszom, amivel a kapcsolatban a pont az hidegen hagy, az viszont nem:  ha az úgy jelenik meg, hogy ezt a választ a kérdésfeltevője elfogadta.  

Üdv.
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: szedlacsek » szomb. dec. 20, 2008 5:32 am

:)

 

Szerintem sok kérdésre még a törvényjavaslatok összeállítói sem tudják a helyes választ....

szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron