Adófórum

Adózási és számviteli információk

EZ MÁR DURVA

Ellenőrzés

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: validitas » szomb. dec. 20, 2008 8:09 am

Szia!

Én azért látogatok ide, mert segít a fórum mindig naprakésznek lenni a változásokkal. Nem tudok követni mindent, amit nem veszek észre, azt itt a fórumon valaki más jelzi. Meg ha valamit nem jól csinálok, abban is nagy segítség ez a fórum. Vannak olyan területek, gazd.események, amelyek nem, vagy csak nagyon ritkán fordulnak elő munkám során, de a fórum segít képben lenni. Meg agytornának sem utolsó, az biztos. Szóval egyáltalán nem a pontokra hajtok, ezért írtam, hogy akár az összeset is törölhetik (mert azért némi sértődöttség is kiolvasható volt talán a tiltakozók hozzászólásából). 

Igen, a lezáratlanságban az zavar a legjobban, hogy válaszolunk, sokszor még utána is kutatunk, jogszabályokat böngészünk és másolunk be, aztán a kérdező a füle botját sem mozgatja. Mintha nem is érdekelné a dolog egyáltalán. De lehet, hogy csak nem tudja, hogyan kell lezárni, vagy ideje sincs rá.

Azzal egyetértek, hogy a friss kérdéseket nem kellett volna még egyáltalán lezárni. És azzal is, hogy ne az első választ fogadják el, hanem pl. mindet, és legyen megkülönböztethető, ha a kérdező fogadta el, vagy ha a moderátorok zárták le ily módon a kérdést. Viszont ha valaki ilyen fórumon keres választ, azzal - még ha nem szakmabeli is  - tisztában kell lennie, hogy nincs rá garancia, hogy helyes választ kap. Hiszen a fórum nyitott, bárki regisztrálhat, válaszolhat. Egyébként megnéztem más fórumokat is, háááááát, hogy finom legyek, elég sok zagyvaságot írkálnak össze.

Üdv: Böbe

 

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: Juci1010 » szomb. dec. 20, 2008 2:30 pm

 Sziasztok, kedves segítőkész ismeretlenek.!!!

Én sajnos személyesen senkit nem ismerek a fórumon. De csak KÖSZÖNETTEL és HÁLÁVAL  vagyok felétek.   Én mindt alkalmazott, egyedül könyvelek egy irodában, vidéken. Nekem ti vagytok az a biztos pont, akire mindig, minden esetben számíthattam.  Nagyon sajnálom, hogy ez most megtörtént, egy olyan kis csapattal akik szó szerint éjjel nappal azonnal segítetettek egymásnak.  Ha tudtam természetesen én is segítettem.  Utoljára  a férjem  bevallása  elküldésekor este 10  órakkor akadtam el.  Írtam a fórumba, és MAZSI 5  2 percen belül fia segítségével már irta is, hogy mit csináljak.....és nem csoda 10 percen belül már elment a bevallásom.

Nem a pontokért segített.  Boldog voltam egész este,  és mindenkinek  meséltem, hogy milyen csapat van itt.  Hetente többször végig olvastam nagyon sok kérdést, és a rá adott válaszokat. Ebből tanultam nagyon sokat,  időnként a legtöbbet. Nem beszélve a határidőkre mindig valaki figyelmeztetett.

Sorolhatnám a többi segítő nevét is de nem teszem mert senkit nem szeretnék kihagyni. Mazsi 5 nevét is csak azért említettem, mert még a fia segítségét is kérte, hogy segíthessen. 

Nagyon sajnálnám, hogy ha a fórum megszünne, vagy azonnal lezárnák a kérdéseket.  Szeretek vissza, vissza olvasni egy-egy témakört.  Sokszor a kérdésre adott több válasz segített. Mindenki maga döntötte el, hogy utánna, hogy alkalmazta.

Mindenkinek kívánok KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET Békés szép nyugodt  új évet.

Bízom benne, hogy jővőre veletek úgyanígy, és ugyan itt találkozom....

Györgyi

Juci1010
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » vas. dec. 21, 2008 8:11 am

Szerintem sem, és abban meg tutti biztos vagyok, hogy pl. az apeh kontakt centerbéen ülőknél a mi Fórumtagjaink többsége százszor többet tud, és százzor több segítséget kapunk egymástól. Azok ott a vonal túlsó végén vagy nem is tudnak válaszolni, vagy még inkább félrevezetik az embert.

Üdv. Kata

 

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » vas. dec. 21, 2008 8:28 am

Szia Böbe!

Böbe, azért szerintem szinte mindnyájan úgy gondoljuk, ahogy Te. Engem is az zavar, mikor egy kérdésre lelkiismeretesen mennek a válaszok, és valóban aztán még hónapok múlva se jön rá semmi reakció. És az zavar, hogy az én nyitott kérdésemet lezárták, holott világosan látható volt benne, hogy még vártunk rá választ. És az zavar, hogy a másik nyitottat úgy zárták le, hogy csak ez egyik választ fogadták el, holott én általában mindenkinek, aki vette a fáradtságot és hozzászólt, el szoktam fogadni, mert egyáltalán foglalkozott vele, és már ezért is köszönet jár. Persze ha jön vagy 50 válasz, akkor mindig sűrű bocsánatkérések közepette írom, hogy elnézést, ha az  egyszerűség kedvéért csak néhány választ pipálok ki :-))) Szóval azért úgy vélem, itt a sértődöttség amit kivéltél hallani esetleg a hozzászólásokból, nem a pontok miatt volt. De ezt már szerintem tudjuk.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » vas. dec. 21, 2008 8:30 am

Szia Györgyi!

Mi is bízunk a további sikeres együttműködésekben, és Neked is KELLEMES ÉS BÉKÉS ÜNNEPEKET kívánunk!

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: mazsi5 » vas. dec. 21, 2008 4:33 pm

Köszönöm Györgyi, jól esett. A jókívánságokat viszont kívánom. Üdv.
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: kovalkata » vas. dec. 21, 2008 5:44 pm

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, hogy elmondta a véleményét. Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: angel77 » kedd jan. 06, 2009 10:05 pm

nekem is lezárták és én a másik hozzászolást szeretném elfogadni. mi a teendő.

 

angel77
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: angel77 » kedd jan. 06, 2009 10:14 pm

a moderátorok miért nem szolnak hozzá???
angel77
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

EZ MÁR DURVA

HozzászólásSzerző: validitas » kedd jan. 06, 2009 10:19 pm

Mert gondolom nem olvasgatják a fórumot. De lehet nekik írni, hogy azt olvassák-e nem tudom, én még nem írtam: moderator@adoforum.hu

Üdv:Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Előző

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron