Adófórum

Adózási és számviteli információk

SOS segítség!

Ellenőrzés

SOS segítség!

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. júl. 24, 2008 1:21 pm

 

Szia Nelly !! Nix problem !!!!

OK ! Nálam előfordul hogy elszáll az egész, és betűhiba is előfordul sokszor.

Meglepett hogy a véleményünk csaknem teljesen azonos. 

Tegnapi napon Validitas (Böbe)-vel fordult elő az hogy percre pontosan ugyanabban az időben irtuk a választ.

Az a jó hogy pörög a válaszadás és  mint látjuk a visszakérdezés is  ha kell  és kész ! 

Szebb és naposabb napokat  !!!!!!!!!!!!

üdv: ani 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

SOS segítség!

HozzászólásSzerző: Juci1010 » csüt. júl. 24, 2008 7:36 pm

 Felénk Somogyban.... csak a levél fejléce APEH.... a régi illetékhivatali dolgozók jönnek ki értékbecslésre.  Az illetékhivatal is beolvadt az APEH-ba.  A dolgozók viszont a régiek maradtak. Mi nem tapasztaljuk, hogy rossz indulatuak lennének. 

Üdv:  Györgyi

 

Juci1010
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

SOS segítség!

HozzászólásSzerző: bartane76 » pén. júl. 25, 2008 5:47 am

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, és sajnos nem adtok rá okot, hogy elhiggyem, meg fogják úszni. A legelején ezt mondtam nekik, hogy itt túl sok minden van ami "ellenük" szól. Ráadásul a 20%-nyi számlát szerintem nem nehéz a mai világban összeszedni, mikor nagyon drága minden a vetőmagtól, a fólián át a növényvédőszer stb. És ugye akkor csak azt a kis EHO-t kellett volna fizetniük. Szegény néni teljesen el van keseredve, nem elég, hogy a férje meghalt, lehet,hogy olyan adóbirságot szabnak ki rá, amit nem fog tudni kifizetni. Én ilyenkor mindig elgondolkodom azon, hogy hogy mertek évek óta teljesen feketén dolgozni? Mikor mindenhonnan azt hallani, hogy egyre szigorodó az ellenőrzés minden téren. Számomra ez felfoghatatlan. Sajnálom a nénit, de viszont hosszú évekig nagyon jól jött nekik, hogy azt a pici adót sem kellett befizetni. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget. Majd jelentkezem, hogy mi lett a nénivel! Üdv. Zsuzsa
bartane76
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Előző

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég