Adófórum

Adózási és számviteli információk

Ellenőrzés vagyonosodásra

Ellenőrzés

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: SZESZE » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Biztosan már sokszor volt róla szó, de szeretnélek megkérdezni Titeket, hogy volt-e már valakinek vagyonosodási vizsgálata és milyen szakirodalmat szerezzünk be, hogy kicsit többet tudjunk az ellenőrzésről 2005. január l-től 2007. dec. 31-ig kell elszámolnunk!

Kérdőívet nem kaptunk csak  egy 18 pontos listát! De jó lenne ezekről bővebben informálódni!

Előre is köszönöm ha segítetek!

SZESZE 

 

 

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: Napraforgó » kedd jún. 24, 2008 8:37 pm

Szia Szesze!

Vagyonosodásin hál' Istennek még nem vettünk részt, de "felkészültünk". Nem akarok butaságot mondani, DE éppen  ennek a 18 pontnak a kitöltése vagy "nem kötelező" vagy "nagy odafigyelést" igényel.

Már kölcsönadtam a könyvet amit megvettem, ha jól emlékszem a címére "Aimt a vagyonvizsgálathoz tudni kell" című amit egy ügyvéd írt, de a Verlagnak is van egy CD-je ezzel kapcsolatosan.

Az "elszámolással" kapcsolatos levezetésre tudok adni egy példát, ha megírod az e-mail címedet. Üdv:Napraforgó

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: SZESZE » szer. jún. 25, 2008 4:44 am

Szia mégegyszer!

Nagyon köszönöm a tanácsodat, akkor megveszem ezt a könyvet és köszönöm ha átküldöd a példát is!

A címem: szikorszkyne@invitel.hu

Üdv. SZESZE

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: Napraforgó » szomb. jún. 28, 2008 8:25 pm

Szia! Elküldtem, remélem megkaptad.Üdv:Napraforgó
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: SZESZE » vas. jún. 29, 2008 6:34 am

Szia Napraforgó!

Nagyon köszönöm igen megkaptam és az email-os címedre írtam is vissza! Bocs, hogy ha még nem olvastad-e! igen nagyon hasznos, hogy láttam most már ilyet is! Hát nem semmi egy ilyen vagyonosodási vizsgálat! De már találtam mindenféle segítséget, akik a vizsgálatnál ill. előtte is tudnak és fognak segíteni! Látjátok már ezekből is lett munkalehetőség ill. pénzkereseti lehetőség! Milyen rendes a kormány hogy munkalehetőséget teremtett olyanoknak akiknek eddig is volt munkájuk - nagyon okosak és rafkósak - és most már tapasztaltabban tudnak segíteni hála a Jó Istennek! Úgy hogy ha valakinek van valamilyen gondja tudnak segíteni!

Mégegyszer nagyon köszönöm Napraforgó a segítségedet! Majd közzéteszem az eredményünket!

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

SZESZE

 

 

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: Virgo14 » kedd júl. 15, 2008 6:56 pm

Szia!

 

Nem tudnál véletlenül nekem is küldeni egy ilyen elszámolással kapcsolatos levezetést?

Virgo14
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: sedoma » hétf. júl. 21, 2008 6:17 am

Szia! Napraforgó

Kérlek  küld el nekem  is ezt a vagyonosodási levezetésre a példát . Sajnos én is levelet kaptam az ellenőrzésre .

 

köszönöm

sedoma

sedoma@t-online.hu 

sedoma
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: SZESZE » hétf. júl. 21, 2008 6:35 am

Szia Sedoma!

Ha gondolod mi találtunk segítséget, aki nagyon profi, segítőkész, szimpatikus jogász hölgy és az árai is elfogadhatóak szerintünk! És igazi segítség véleményünk szerint!

Ha érdekli a vagyonosodás alá vont személyt, telefonszámot tudok adni ill. elküldeni a címedre! Neked is kitartást hozzá, de ha Téged ellenőriznek akkor meg pláne!

 

Üdv. SZESZE

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: Sziszi001 » szer. júl. 30, 2008 11:04 am

Szia!

 Kérlek küld el nekem is ezt a vagyonosodási levezetésre a példát! Érdekelne hogy megy ez, mitől borzong mindenki ennyire ezzel kapcsolatban..

ildiko.szin@freemail.hu

Üdv: Ildikó

Sziszi001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Ellenőrzés vagyonosodásra

HozzászólásSzerző: Napraforgó » vas. aug. 31, 2008 6:23 pm

Szia! Bocsi, de mostanában ritkán vagyok a fórumon. Ha még nem késő, elküldöm. Írd meg az e-mail címedet, ezt mindig elolvasom:  barkoczibogi@t-online.hu  Üdv:Napraforgó
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Következő

Vissza: Ellenőrzés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron