Adófórum

Adózási és számviteli információk

Értesítések Áfa, adók bevallásáról

Adatszolgáltatás

Értesítések Áfa, adók bevallásáról

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » kedd feb. 05, 2008 5:09 am

Szia ! Igen jönnek folyamatosan az értesítések, de a törzsek is már átfordítottak, gondolom nem csak én nézem az áfát is rajta a TEÁOR mellet, érdemes a törzsadatokat az EBEV-ről letölteni, sőt a magánszemélyes törzsadatot is, mert ha valamelyik régi vállalkozó rosszul adta meg az adatát, akkor most lehet látni mi a valóság. Most jöttem rá van akinek két kersztneve van , nálam csak egy. Vagy a lekcíme időközben változott, csak éppen nem mondta. Üdv: Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Értesítések Áfa, adók bevallásáról

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd feb. 05, 2008 10:48 am

Sziasztok! Én is nézegettem a törzsben az uj adatokat, de van olyan vállalkozóm, akinél csak az ÁFA bevallás gyakoriság van feltüntetve, bevallási tipuskódot nem írnak. Ez pedig fontos, mivel nekem mindenki éves bevalló volt a többi adónemben, és most jó hogy látom mert van aki negyedéves lett. Ahol nincs feltüntetve mi lehet az oka? Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Értesítések Áfa, adók bevallásáról

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » kedd feb. 05, 2008 11:09 am

Szia Ani! Én a szombaton kora reggel töltöttem le a törzsadatokat és már teljesen más volt mindenkinek, mint amit az előző héten töltöttem. Szerintem most kezdjük látni az átfordított 2008.évet. Ami Rézi írt, hozzám is jönnek az értesítők, sőt kettő is egyik az Áfáról értesít, a másik az egyéb adókrók, azt még nem tudom hogy mindenki megkapja az értesítési tárhelyre. Üdv: Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Értesítések Áfa, adók bevallásáról

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd feb. 05, 2008 11:14 am

Márti én tegnap éjszaka az EBEV-ben néztem, akkor biztos nem egyszerre dolgozzák fel. Üdv.Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron