Adófórum

Adózási és számviteli információk

M30 napidíj?

Adatszolgáltatás

M30 napidíj?

HozzászólásSzerző: gonzales » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Kollegák!

Kérem, aki tudja segítsen. Nemzetközi fuvarozónál a napi 25 Euros napidíjat az M 30-on a 3. sorban, Külszolgálatért kapott összegnél tüntettem fel. A tulajdonos szerint a 2-es sorban kellett volna. Viszont azt is olvastam a 2-es sor kitöltésénél, hogyha nem haladja meg a mértéket, akkor sehol nem kell feltüntetni.

Hát most elbizonytalanodtam. Köszönöm, ha valaki segít ebben.

Ági

gonzales
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

M30 napidíj?

HozzászólásSzerző: melcsi62 » pén. feb. 01, 2008 12:00 pm

Most nem tudok rámenni a kitöltési útmutatóra, de a testvérem kamionos, s neki a külföldi napidíjat leigazolták a teljes összeget 3.sor. b-be,, valamint az abból igazolás nélkül elszámolható részt a "c"-be, és a maradó - de nincs maradó - a D-be (jövedelem).   És ez így szerintem is rendben van.Üdv.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

M30 napidíj?

HozzászólásSzerző: jános123 » pén. feb. 01, 2008 6:58 pm

Kedves Forumozók!

Legyetek szívesek a következők szerint eljárni.

Az adoforum@freemail.hu postafiókban lévő dokumentumokat ne küldjétek tovább a saját e-mail címetekre, mert át kerülnek az elküldött levelek közé és ott nem mindenki találja meg, illetve egy kicsit nehezebb kikeresni az e-mailt.

A megoldás az lenne, hogy rákattintottok a levélre, és a fájlt nem megnyitjátok, hanem mentitek egy általatok létrehozott mappába. Így a saját gépetekre kerül a dok.

Köszi Mindenki nevében is

János

jános123
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

M30 napidíj?

HozzászólásSzerző: gonzales » hétf. feb. 04, 2008 2:47 pm

Szia Melcsi, köszi a választ, én is úgy gondoltam, de mindig okoskodnak a vállalkozók.

 

Ági

gonzales
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron