Adófórum

Adózási és számviteli információk

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

Adatszolgáltatás

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: zsonita » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Kérlek benneteket írjátok meg, hogy ki mit tud a /70/2007/IV.14.Korm.r./ 02.15-ig határidős adatszolgáltatási kötelezettségről a szerződött egészségügyi szolgáltatással kapcsolatba. Konkréten az érdekelne, mit csináljon az az ev. akinek nem volt ilyen szerződése 2007-re. Ha nem volt szerződése azért is büntetnek, ha nem jelent azért is. Ha tud valaki valamit nagyon megköszönöm.

Üdv:Zsonita

zsonita
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: zsuzsi_n@freemail.hu » csüt. jan. 24, 2008 7:53 pm

Szia Zsonita!

Erről már van egy lezárt kérdés, aminek a vége az lett, hogy Judit tudott szerezni egy ilyen bejelentőt!

Ha megadod az emil címed szívesen átküldöm!

Azt, hogy mit csináljon az ev-s passz! Én is hallottam ilyen cégről! Talán idénre kössön, de ennél jobbat nem tudok, de lehet, hogy valaki tud rá jobb választ is, aminek én csak örülnék!

Üdv:

Zsuzsi 

zsuzsi_n@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. jan. 24, 2008 8:00 pm

Szia Zsuzsi!

Megtennéd, hogy nekem is elküldöd?Köszönöm szépen!

tothkornelia@citromail.hu

Üdv:Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: kohnmari » csüt. jan. 24, 2008 10:04 pm

Sziasztok!

Azok az egyéni vállalkozók, akiknek eddig nem volt szerződésük, most elrohantak kötni. A bejelentésen szerintetek fel kell tüntetni a szerződéskötés időpontját? Ami mintám nekem van, azon nem szerepel a szerződéskötés dátuma.

Üdv.

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. jan. 24, 2008 10:06 pm

Szia Zsuzsi! Légy szives nekem is küldeni, mert kaptam ma egyet, de nem tudom megnyitni. sutok1@chello.hu cimre. Köszönöm előre is. Üdv. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. jan. 24, 2008 10:11 pm

Szia Mari! Légy szives felvilágosítani, hogy most ezt kinek is kell küldeni? Egy fő alkalmazott esetében is?Köszi Ani

 

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: kohnmari » csüt. jan. 24, 2008 10:26 pm

Szia Ani!

Már sok mindent összeolvastam ezzel kapcsolatosan, ha egy szál munkavállaló van, akkor is kell ilyen foglalkozás-eü. szerződést kötni. Van egy ingyenesen hívható (kék, vagy zöld) száma a Felügyelőségnek, állítólag most egy egyszeri bejelentést azért kell megtenni, mert az ÁNTSZ-től átkerült ez a feladat, de adatokat nem adott át. Ezentúl már csak a változásokat kellene bejelenteni a már működő cégeknek.

Üdv.

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: erdoapolas » pén. jan. 25, 2008 2:47 am

Szia Zsuzsi!  Nincs olyan nap, hogy valami ne változzon. Légyszíves küld el a bejelentőt, igaz én sem tudom kinek, miért, hova jelentsük de majd talán itt jön segítség. Köszi Marcsi

kardos55@gmail.com

 

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » pén. jan. 25, 2008 2:54 am

Sziasztok!

Külön nyomtatványt én sem találtam, de a 89/1995.(VII.14.)Korm.rendelet 2§(2) bek. pontosan leírja milyen adatokat kell közölni.  Szerintem Marival egyetértve, ez egy egyszeri jelentés lesz most, mivel a régiek nincsenek a nyilvántartásban, ezt most pótolni kell.

A rosszabb dolog az hogy örömünkre az EMMA megszűnt, most kitaláltak még egy többlet jelenteni valót év végére.

Amit szerintem megint nem a munkavédelmisek vagy a vállalkozók fognak teljesíteni, hanem megint mi.

A dologozó jön-megy év végére nagyon kevés az a vállalkozás, ahol pont ugyanannyi besorolású marad, ha az orvos még marad is. Üdv: Márti

 

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Határidő 02.15? Munkavédelmi felügy.

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » pén. jan. 25, 2008 2:59 am

Szia! Úgy látom Neked is nyugodt éjszakád volt, van!

A rendeletben benne van az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőség területileg illetékes munkavédelmi felügyelőségéhez.

Én is kértem már korábban volt téma, egy adatlapo az jó volt erre, biztosan azt fogod kapni, benna volt minden adattartalom, ami kell.

Üdv: Márti

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Következő

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron