Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mképes könyvelők továbbképzése- ÚJ!

Adatszolgáltatás

Mképes könyvelők továbbképzése- ÚJ!

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. jan. 03, 2013 10:50 pm

Félre ne érts, én nem az általad javasolt szervezetre értettem a "brancs" kifejezést.... Hanem éppen őket féltem, hogy kitúrják.
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Mképes könyvelők továbbképzése- ÚJ!

HozzászólásSzerző: madora100 » pén. jan. 04, 2013 12:07 pm

Köszi, hogy reagáltál. Biztosan nem fogják őket kitúrni, hiszen a vezetésben a fiatalabb korosztály is képviselve van, aránylag régóta működő szervezetről van szó. A vezetésben elismert nevekkel.
Még egyszer hangsúlyozom: én ezt a fajta továbbképzési lehetőséget nagyon is becsülöm. Hiszen nem kell külön, esetileg rendezett méregdrága előadáson részt venni ahhoz, hogy a kötelező kreditpontok össze jöjjenek. 1-1 külön megrendezett előadáson való részvétel 10-15 ezer forint alatt nem is létezik. S akkor még nem említettem meg az utazási költséget.
Még egy kiegészítés: én a szervezet nevét megemlítettem (nem javasoltam) annak kapcsán, mint a könyvelők pénztárcáját kímélő lehetőséget kereső társaságot. S biztosan van még ilyen szervezet rajtuk kívül is, aki talán ráérez a könyvelők anyagi lehetőségeire, ezért megpróbál segíteni. Emellett nyilván nekik is kifizetődő ez az üzlet az előadói díjon keresztül, de ez már másik kérdéskör.
madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Mképes könyvelők továbbképzése- ÚJ!

HozzászólásSzerző: Ercsi66 » vas. jan. 13, 2013 5:22 pm

Szia,szerintem ne aggódj, remélhetőleg a többiek se veszik reklámnak, hogy megemlítetted a szervezet nevét, inkább segítségnek. Én pécsi vagyok, és csak reménykedni tudok, hogy az a szervezet (a két db P-s körül az egyik) is próbál lépni és ha tud a tiédhez valami hasonlót szervezni, hogy ne kelljen Pestre utazni nem tudom hányszor. Innen csak az utiköltség 10 ezer és akkor még hol van a helyi közlekedés és az előadás díja...És vagy ér valamit, vagy nem... az elpocsékolt időről nem is beszélve... Mivel az ember igyekszik tájékozódni és nyomon követni a jogszabály változásokat nem egy olyan előadáson voltam már, ahol 2-3 mondatnyi újat hallottam... jó sok pénzért... ezután meg még kötelező is lesz ilyen előadásokért fizetni...:-(

Erika
Ercsi66
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Mképes könyvelők továbbképzése- ÚJ!

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. feb. 07, 2013 3:00 pm

"Szerintem ez az egész egy pofátlan lenyúlás egy meghatározott érdekkör részéről. Aki nincs benne ebben a brancsban, az nem biztos, hogy lehetőséget kap. Főleg ebben a mai Retro-Kádár-rendszerben."- na , itt az igazság, úgyhogy felesleges sajnálni őket is ( Hanem éppen őket féltem, hogy kitúrják. ), meg kell majd nézni mennyivel több tagot fognak számlálni.
Felháborító, ha nem akarja valaki a gatyáját is ráfizetni, be kell lépni valamilyen klubba!
tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Előző

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég