Adófórum

Adózási és számviteli információk

Miért nem lehet úgy lezárni?

Adatszolgáltatás

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Tisztelt Moderátor!


Legyenek szívesek már tenni valamit annak érdekében, hogy azokat a válaszokat fogadhassam el amiket mind szeretnék. Egyszerűen vannak olyan kérdések, ahol képtelen vagyok csak úgy lezárni a témát, ha csak egy választ pipálok ki, és ezt igazságtalannak tartom. Szeretnék minden választ elfogadni, amit bejelölök, nem csak találomra egyet, mert a rendszerük nem engedi.


Köszönettel: Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: validitas » pén. dec. 02, 2011 10:14 am

Szia Kata!


Miért nem a moderatornak, vagy az online szerkesztőnek írsz? Mi nem tudjuk orvosolni ezt a problémát.

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 02, 2011 11:20 am

Szia Böbe!


Mivel Moderátor, olvasnia kell a kérdéseket-válaszokat, és így közösen megtudhatjuk a válaszból mikor  orvosolják a problémákat. Én gondolom, hogy ez a hiba nemcsak nálam áll fenn.


Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: madora100 » pén. dec. 02, 2011 11:51 am

Kata!


Én tegnap délután zártam le egy kérdésemet. Több hozzászóló válaszát be tudtam jelölni elfogadottnak.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 02, 2011 12:12 pm

Madora, ez van amikor nékem is sikerül, de többnyire nem. Hogy akkor éppen miért sikerül? Szerencse. Hát Neked is szerencséd volt :-)

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: madora100 » pén. dec. 02, 2011 1:00 pm

Akkor valóban szerencsém lehetett. Úgy emlékszem, már más is jelezte az általad is észlelt problémát.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kisgulyi » pén. dec. 02, 2011 1:09 pm

Sziasztok!


Nálam is fennáll ez a probléma, szerettem volna lezárni a HiBa van a fórumon témát és nem sikerűl, és még most sem látom a sorokat végig, csak ha lekicsinyítem, de olyan aprók lesznek a betűk, hogy kiesik a zsemem.


kisgulyi

kisgulyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kisgulyi » pén. dec. 02, 2011 1:21 pm

Visszavonom az előzőekben írtakat, mert ahogy befejeztem a mondatot, mégegyszer megpróbáltam lezárni és láss csodát sikerült, de nem ugrálok örömemben, mert még most se látom, hogy mit írok csak sejtem


kisgulyi

kisgulyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. dec. 02, 2011 1:27 pm

Azért akkor sem hiszem, hogy azzal kéne szórakoznunk, amikor pl. 20-ból szépen mindig végigpipálgatok 18-at, hogy kivág mert hiba van nem zárja le, és ezt igenis játszem el 20szor, míg végül 21-szer sikerül. A mi időnk ehhez túl drága.

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Miért nem lehet úgy lezárni?

HozzászólásSzerző: 494 » pén. dec. 02, 2011 4:20 pm

Üdvözlök Mindenkit! Nekem az internet explorerben nem működik az oldal. Százszor is le kell írnom a kérdést, mire "benne marad", mindig figyelmeztet, hogy "Az űrlap kitöltése sikertelen. A kérdés leírását meg kell adni." Többször inkább nem tettem fel kérdésemet, mert már untam, hogy sokszor le kellett írnom, mire sikerült. Amikor a Firefox internetet használom, akkor jól működik. Nem ez lehet a hiba másnál is?

494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Következő

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron