Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

Adatszolgáltatás

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

HozzászólásSzerző: szaboicus » pén. szept. 30, 2011 12:13 pm

PONTOSAN-Úgy ahogy leírtad.


Nagyon figyelni kell, mert elvileg a módosítással 2 évre hosszabbít(Az érvényességi idő beállítása üres volt),de gyakorlatilag van olyan ismerősöm, akinek ez idő  csak 1/2 év lett.


Üdv:))Icus

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

HozzászólásSzerző: nmrozika » pén. szept. 30, 2011 12:16 pm

A CIKKEK-nél olvashatjátok:


Az év végéig meghosszabbodik az október 1-jén lejáró ügyfélkapus jelszavak érvényessége


Három hónappal meghosszabbodik azoknak az ügyfélkapus jelszavaknak az érvényessége, amelyek október 1-jén járnának le - közölte az MTI érdeklődésére a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (KEK KH).


 


A KEK KH tájékoztatása szerint az ügy mögött az áll, hogy 2009-ben egy rendelet megszüntette az ügyfélkapu regisztrációs idejének ötéves érvényességét előíró korlátozást, és ekkor azon hozzáférések esetében, amelyeknél nem volt beállítva a jelszó lejárati ideje, 2011. október 1-jét jelölték meg a jelszólejárat napjául.   


 


A hivatal azonban azt tapasztalta, hogy utóbbiak között mintegy 560 ezer azoknak a hozzáféréseknek száma, amelyek jelszavát mindeddig nem változtatták meg, vagyis azok szombaton, október 1-jén lejárnának. Annak érdekében, hogy ezek az állampolgárok továbbra is használni tudják ügyfélkapujukat, a KEK KH meghosszabbítja jelszavuk érvényességét. Így az elkövetkező három hónapban minden érintettnek lehetősége lesz arra, hogy egy jelszómódosítással újabb két évre meghosszabbítsa jelszólejárati időpontját. Minderről e-mailban is értesítést kapnak majd a felhasználók.

nmrozika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

HozzászólásSzerző: Judit63 » pén. szept. 30, 2011 2:18 pm

Én ma meghosszabbítottam 2013.09.30-ig, mert karácsony és újév körül nem biztos, hogy ez fog az eszembe járni!


De én is meglepődtem a 2012.-es dátumon hirtelen. A magyarázatukat pedig nem nagyon tudom hová tenni.


Nagyon jó hétvégét mindenkinek, aki teheti! Én személy szerint holnap megsimizem a budakeszi Vadaspark újszüllöttjeit:)


Judit

Judit63
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

HozzászólásSzerző: szaboicus » hétf. okt. 03, 2011 12:55 pm

Köszönöm a válaszokat.


MÁS:-))


Ha van, olyan infótok, ami estleg másnak is fontos lehet.


Kérlek benneteket,hogy tegyétek közzé. 


Üdv:))Icus


 

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Nem csak kérdés -figyelem felhívás

HozzászólásSzerző: Ropi » szer. okt. 12, 2011 4:32 am

Sziasztok!


Szeretném megjegyezni,hogy az új jelszónak a régit írtam be és így is elfogadta.


Zsuzsi

Ropi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Előző

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron