Adófórum

Adózási és számviteli információk

Pont akinek szüksége van rá

Adatszolgáltatás

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 Kedves Fórumozók, kérdezők !

Akinek pontra van szüksége a kérdései feltevéséhez irjon bármit..  megkapja  a pontot.

Üdv: hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: 494 » pén. okt. 01, 2010 7:14 am

Szia Hvanna! Gondolkodtam, hogy írjak-e ide vagy sem? Viszont pontra meg szükségem lenne... Tegnap egy vacak 20 pontot ígértem 3 kérdésért, mert spórolok. Másik meg az, hogy igenis pénzért is lehet venni pontot a rendszertől, már háromszor vettem is, és annyit meg megér a tudásotok! A harmadik meg az, hogy egyesek szemét csípi az "ingyen" válasz, már félve kérdezek is, mert úgy tűnik ez a forum "csak az okosoké" lehet. Egy a vége: pénzért is szükségem lenne a segítségetekre, nem is sajnálnám rá, de piszokul fogy és kevés van belőle :-), ha ingyen kapom, még jobb.... (Ez most kijött belőlem)

494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: kaloczy » pén. okt. 01, 2010 7:18 am

mindjárt teszek fel én is pontokat, ha kell, írj be oda is.

Ami meg a "félve kérdezést" illeti: szerintem nagyon félreérted a helyzetet. Kérdezz nyugodtan, azért van a fórum. A probléma - nekem - ott van, hogy néha látszik: a kérdezőnek lövése sincs a könyvelés alapjaihoz sem, és mer ügyfeleket vállalni :-((((

Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: 494 » pén. okt. 01, 2010 7:37 am

Szuper! Köszönöm szépen! Most két kézzel szórom majd a pontokat! :-) Köszi! (Többször megfordult az agyamban, hogy a rendszer, hogy hogy engedi ezt?)
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: hvanna » pén. okt. 01, 2010 7:41 am

 Nagyon szivesen és adok még ha kell.. ne is törödj vele. hogy engedi  a rendszer,, élj vele amig lehet !

Üdv: hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. okt. 01, 2010 7:44 am

Szerintem nem az "ingyen" válasz csípi egyesek szemét, mert a Fórumon a legtöbb embert igenis a segítség vezérel! Ami csípi egyesek szemét az az, ha valaki olyan komplex, mindenre kiterjedő kérdést tesz fel, amihez már könyvelőhöz kellene mennie a kérdést feltevő illetőnek. Mert ez a Fórum nem arról szól, hogy ingyen könyvelést végezzünk a vállalkozóknak, hanem arról, hogy szakmai kérdésekben segítsük egymást. És még az "okosok" is szorulhatnak nagyon sokszor segítségre! Jó pap holtig tanul. Ez az én meglátosom.

Üdv. Kata 

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: 494 » pén. okt. 01, 2010 8:41 am

Oké Kata, igazad van, a jó pap is holtig tanul... Nem megyek bele, hogy kire-mire gondoltam, maradjunk a közmondásoknál, kinek nem inge ne vegye magára... Az biztos, hogy Te nagyon sokat segítesz - Mindenkinek. Az is biztos, hogy nemrég olyan beszélgetést olvastam itt a fórumon, hogy ketté állt a fülem... Nekem akkor is, azért is, igenis szükségem van erre a fórumra!!! És köszönöm Mindenki segítségét! :-)

494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. okt. 01, 2010 3:49 pm

Rendben :-) Üdv.

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Pont akinek szüksége van rá

HozzászólásSzerző: Bakosné » pén. okt. 01, 2010 4:40 pm

Nem tudom, hogy mire gondoltál amitől félve kérdezel. Igaz, én is többször ajánlottam a kérdezőnek, hogy forduljon könyvelőhöz, ne saját maga csinálja, mert nagyon sok a buktató, mindenre nem tud kérdést feltenni, és amire nincs kérdés, válasz sincs.

Ha esetleg neked is tanácsoltam volna már ilyet, az tényleg csak jószándékból volt, nem kioktatni akartalak, vagy azért, hogy ne merj kérdezni.

Márti

Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron