Adófórum

Adózási és számviteli információk

Pontok Marninak !:)

Adatszolgáltatás

Pontok Marninak !:)

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 

  A  felmerülő kérdések feltevéséhez:) csak irj ide valamit !!

Üdv:hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Pontok Marninak !:)

HozzászólásSzerző: Marni » hétf. máj. 31, 2010 1:02 pm

Hvanna!  :)

Kedves vagy és nagyon figyelmes is! Köszönöm! :)  Meg meg is hatódtam (mint mindig, amikor ilyen felajánlást látok, mert nekem ez azt jelzi, hogy jó közösséget találtam, amikor erre a fórumra ráleltem, meg a szakmai segítőkészséget is) , kissé zavarban is vagyok, mert valójában  jelenleg nekem nincsen szükségem pontokra, hiszen még egy kérdést sem tettem fel, abban az általunk közösen látogatott kérdésben láthattad, hogy előhalásztam a "pontadó" linket, mert feltűnt, hogy a kérdésfeltevő takarékoskodott a pontokkal, megnéztem, így is csak 64 maradt neki, viszont olyan nagyon sok azért nekem sincsen, hogy adni tudjak belőle, emlékeztem, hogy láttam "lelőhelyeket", hátha akar élni a lehetőséggel. :) 

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a figyelmességedet!

 

Marni
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Pontok Marninak !:)

HozzászólásSzerző: hvanna » hétf. máj. 31, 2010 1:34 pm

 Szia !

 Ezen az oldalon valóban jó közösségre találtál.. majd tapasztalod.. a pontokat pedig  örömmel adom.  Még nem tettél fel kérdést, de az élet olyan helyzeteket produkál amire nincs  meg könnyen a válasz.. és ezen az oldalon nagyon kedves és nagy gyakorlattal és tapasztalattal rendelkező.. nagyon jól felkészült szakemberek vannak. Én magam is csodálom sokukat..

Üdv: anna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég