Adófórum

Adózási és számviteli információk

nyenyi papiron!

Adatszolgáltatás

nyenyi papiron!

HozzászólásSzerző: ADOTITOK » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, a következő a probléma:

papir alapon kérnek nyenyi adatszolgáltatást, hogy miért azt most hosszú lenne leírni, de nekem M tipusú nyomtatvány kellene, amit nem találok sem a honlapon sem sehol.

Ha valaki tudna nekem segíteni, honnan tudnám, magát a nyomtatványt letölteni, az nagyon jó lenne. Mégegyszer mondom M tipusú őstermelős kellene. Esetleg ha valakinek van elfekvőbe és be tudná nekem szkennelni azt is nagyon jó volna.

Előre is köszönöm, mindenkinek.

Annamari

ADOTITOK
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

nyenyi papiron!

HozzászólásSzerző: F.Timi » csüt. ápr. 29, 2010 8:25 am

Szia!

Én is hasonló problémával találkoztam tegnap. Két ügyfelet töröltek, vagy fel sem vettek a nyilvántartásukba mint utóbb kiderült, ezért megbeszéltem a reg.igazgatóságnál egy hölggyel, hogy papír alapon adjam be, ne bonyolítsuk a helyzetet.

Kellett faxolnom, egy "Adatlap ........évre" című nyomtatványt, melynek a megjegyzés rovatába kellett beírnom a saját címem, így ő postázni fogja a szükséges M, ill. más  lapokat.

Most azt várom. Tehát szerintem egy telefont megér, mert a honlapjukon én sem találtam ilyen űrlapot.

Remélem segítettem.

Üdv Timi

F.Timi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

nyenyi papiron!

HozzászólásSzerző: violetta01 » pén. ápr. 30, 2010 7:12 am

Sziasztok!

A honlapon az adatszolgáltatáshoz nem találtok nyomtatványt, csa az "Adatlap ... évre" elnevezésű nyomtatványt. Kezdetektől ez szolgál az általatok keresett nyomtatvány ígénylésére.

Üdv. Ibi

violetta01
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

nyenyi papiron!

HozzászólásSzerző: Bakosné » kedd máj. 04, 2010 7:33 pm

Sziasztok!

Én személyesen mentem be a nyomtatványokért.

Kaptam, töltsem ki őket, és vihetem egyszerre mindet. Adatlapot és NYENYI kartonokat is. Ha kevés, nem baj másoljak. Nembaj ha 2000(!) évi.

másoltam, töltöttem, aláirattam, vittem. Visszadobták az egészet, mert nem lehet zöld 2000. évi és nem lehet másolt NYENYI karton. 

Kezdhetem elölről, kitöltés, aláírás begyüjtése, újra utazás 25 km-re. 

Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

nyenyi papiron!

HozzászólásSzerző: violetta01 » szer. máj. 05, 2010 6:27 am

Szia!

Sajnos ügyintéző probléma. Én eddig mindig segítőkész ügyintézőkkel találkoztam /Kaposvár/, nem volt soha problémám velük. Te kifogtad, lehet még új volt és nem volt tisztában a dolgokkal.

Üdv. Ibi

violetta01
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég