Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyilt levél

Adatszolgáltatás

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: 3HInfo » kedd ápr. 06, 2010 12:28 pm

Sziasztok!

Szóval ezt tojta nekünk a húsvéti nyuszi! Köszönjük szépen! Azt hiszem -és ez most tényleg az én saját véleményem-, hogy amíg egy ilyen panaszt csupán hat-hét ember hajlandó aláírni, addig itt semmi sem fog történni!!!! Amíg beszélgettünk róla,mindenkinek tetszett az ötlet, de amikor arra került sor, hogy adjuk hozzá a nevünket, elég kevesen lettünk...

Ezért is lehet egy szerintem igen komoly problémát egy elegáns nesze semmi fogd meg jól válasszal a szőnyeg alá söpörni.

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd ápr. 06, 2010 2:53 pm

Szia Tica!

Teljesen egyet értek Veled! - és gondolom mindazok akik még aláírták, vállalták a nevüket. Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd ápr. 06, 2010 2:56 pm

Szia Györgyi!

Engem az is végtelenül felháborított, hogy tovább passzolta a PM az Apehnek. Nem az Apehnek írtunk! Ennyire le vagyunk sz...va, hogy már egy válaszra sem méltatnak? Ki a fenének kéne képviselni a könyvelők érdekeit - hisz náluk vagyunk regisztrálva - ha nem nekik???

No mindegy, inkább nem húzom fel magam megint....

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: 494 » kedd ápr. 06, 2010 3:15 pm

Bicskanyitogató, mint sok más ebben az országban... :-((  Nem lenne érdemes mindannyiunknak egyenként (sokkal többnek, mint akik aláírták) még egyszer elküldeni ugyanarra a címre, ugyanazt, de teljesen ugyanazt a levelet amit Kata megírt és elküldött?! Talán, ha kapnának belőle többszázat akkor ...
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: 494 » kedd ápr. 06, 2010 3:15 pm

Bicskanyitogató, mint sok más ebben az országban... :-((  Nem lenne érdemes mindannyiunknak egyenként (sokkal többnek, mint akik aláírták) még egyszer elküldeni ugyanarra a címre, ugyanazt, de teljesen ugyanazt a levelet amit Kata megírt és elküldött?! Talán, ha kapnának belőle többszázat akkor ...
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: nagyeva1980 » kedd ápr. 06, 2010 3:23 pm

Felháborító, de számítottam rá , hogy ez lesz.  majd priviben megírom a véleményem.

Vic

nagyeva1980
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nyilt levél

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd ápr. 06, 2010 3:31 pm

Igen, mert hát azzal kezdtük a levelet, hogy számos könyvelő kolléga véleménye... Erre fel aláírás épphogy csak lézengett alatta :-(
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Előző

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron