Adófórum

Adózási és számviteli információk

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

Adatszolgáltatás

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: Nette1 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Ez év szeptemberében résztvettem a szokásos kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzésen. Nem először voltam már ilyenen, hisz már jópár éve regisztrált vagyok. A képzés költségét jóval előre elutalta a cégem, mindkét napon részt vettem az előadásokon, a jelenléti íveket mindkét napon aláírtam. Aztán a helyszínen nem kaptam meg az igazolást, hogy én résztvettem a kötelező továbbképzésen. A továbbképzést szervező cég munkatársa akkor azt mondta hogy pár héten belül postázzák a címemre tértivevényesen. Mondanom sem kell nem küldtek semmit. Jeleztem ezt nekik telefonon, faxon, e-mail-ben is jópárszor, és nem reagáltak semmire. A telefonban azt mondták hogy majd küldeni fogják. Most év vége lesz már és még mindig nincs igazolásom, raadásul a munkahelyemen is be kellene ezt mutatnom. Valaki tudja hogy hová forduljak segítségért? Nem szeretném ha emiatt törölnének a nyilvátnartásból.

Anett

Nette1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: madora100 » csüt. dec. 17, 2009 1:22 pm

Tértivevényes levél formájában fordulj még egyszer az oktatástszervező cég felé. S adjál egy határnapot az igazolás megküldésére. Ha nem jársz eredménnyel, akkor a Pénzügyminisztériumhoz írjál a panaszoddal. Ők tartják nyílván a regisztrált könyvelőket.
madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: Nette1 » csüt. dec. 17, 2009 1:28 pm

Köszönöm, megpróbálom.
Nette1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 17, 2009 1:52 pm

 Szia !

 A PM oldalon nézd meg... az alábbi linken..

http://www.pm.gov.hu/web/home.nsf/fomenuweb/D8790D1E109F1711C1257073003B81EC?OpenDocument

A könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásba vételének adatkezelési nyilvántartási azonosítója:00018-0001

http://www.pm.gov.hu/web%5Chome.nsf/portalarticles/65AEA3C2EBF14685C12575EF002643CD?OpenDocument 

 Üdv:hvanna

 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 17, 2009 2:03 pm

 Szia !

Megnéztem a listán saját magam.. ÁBC sorrenbe van kaetgórizálva,, és látom hogy a többszöri  tövábbképzésen a lakcimem kijavitottam de mégis a régi szerepel még a tel számos is látható. 

2009.1217. frissités..

Üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: vacsikönyvelő » szomb. dec. 19, 2009 3:59 pm

Kedves hvanna!

Az adatainkat mindig a Minisztériumból veszik le az oktató cégek. A nyilvántartásban akkor kerülsz lakcím szerint jó helyre, ha azt a Pénzügyminisztérium irányában változásként jelzed. Természetesen illetékköteles ez a móka is.

Kedves Könyvelő Társaim! Tehát jól gondoljuk meg hányszor megyünk férjhez, költözünk új fészekbe, mert minderről a felettünk álló szerveknek is tudni kell és bizony a munkájukat megfelelő  jutalmazással kell ösztökélnünk.

Jó munkát kívánok minden "huszadikás sztahanovistának" és jó pihenést azoknak, akik ügyesebbek voltak nálam és már jól megérdemelt pihenésüket töltik.

vacsikönyvelő
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Kötelező mérlegképes könyvelői továbbképzés

HozzászólásSzerző: kovigabi54 » szomb. jan. 23, 2010 1:52 pm

 Sziasztok!

 Bízony nem lehet költözni, stb, mert az kemény 5000 ft igazg, szolg. díjba kerül, de ha csak egyszer kell fizetni megjárja, én úgy jártam ,hogy kb. a bejelenetés után 3évre újból keresték rajtam az 5000 ft-ot,de a törlést sem csinálják ingyen, pedig a delete billentyű lenyomásával megoldható ,az is 1000 ft-.

 

Üdv.Gabi

 

kovigabi54
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 21 vendég

cron