Adófórum

Adózási és számviteli információk

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

Adatszolgáltatás

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 Szép napos időt  Kedves Fórumozók !

Annak okán hogy sok pontom van amit nem tudok felhasználni mivel nem teszek  fel kérdést , ezért szivesen átadom annak aki pont hiányában  nem tud kérdezni pedig szüksége lenne rá .

A kérdésem nem szakmai, annyit kérdezek : hogy vagytok? és miért szeretitek ezt a gürizős szakmát?

Mindenkinek kezelhető mennyiségü munkát, minél kevesebb zürös ügyet  kivánok !

Üdv: hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: sznéildikó » hétf. okt. 05, 2009 2:29 pm

Köszi  a kérdésedet, megvagyok, bár tudom hogy most jön a nagy negyedéves hajtás. Nem tudom egyértelműen mondani hogy szeretem ezt a munkát, de azt sem hogy nem.  Valamit csinálni kell és ezt tanultam. Néha nem olyan rossz amikor mondjuk minden egyezik, néha összecsapnak a hullámok, de Te ezt biztos tudod. Ha sok pontod van, akkor biztos nagyon segítőkész vagy és sokaknak segítesz. Nekem ilyenekre nincs energiám, de most szerettem volna feltenni egy kérdést és nem tudtam, úgyhogy örülök a lehetőségnek.

A kérdésem egyébként - hátha valaki még segít is - azzal kapcsolatos, hogy van egy évek óta működő egyéni vállalkozó, a könyvelését nem én végzem, főállású és ott fizeti a járulékait. Most jött hozzám könyveltetni, mert alapított egy egyszemélyes kft-t, az egyéni vállalkozását is folytatja. Egyelőre nincs alkalmazottja és kivétje sem. Jól gondolom hogy nem kell neki havonta beadni a 08-as bevallást, csak majd ha lesz kivét vagy alkalmazott? Köszi. Ildikó

sznéildikó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: madora100 » hétf. okt. 05, 2009 2:32 pm

Szia!

Mi azért szeretjük a szakmát, amiért Te az írást...... Megszállottság. A jókívánságodat köszönjük. Ránk férne egy kis  zűrösségtől mentes időszak, de a jelek szerint ez eléggé illuzórikus elképzelésnek tűnik.  

Nem kérek pontot!!!!!- csak a kedves üzenetedre reagáltam.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: gerine » kedd okt. 06, 2009 7:56 am

Sziasztok!

Pontot nem kérek, de megköszönve érdeklődésedet, leírom a tegnapi nap "poénját". 

Egyik ügyfelemnek változásbejelentőt adtam le elektronikusan még februárban, melyben kértem a 2051 Teáor törlését, ez 03-as Teáor volt, FATÖMEGCIKK GYÁRtÁSA. Balga módon nem ellenőriztem a bejegyzést. Tegnap viszont "véletlenül" ránéztem. Mit látok? A 2051 Teáor bejegyezve új tevékenységi körként, de a 08-as besorolás szerint ROBBANÓANYAG-GYÁRTÁS.  Gyorsan felhívtam az ügyfelemet, megtartják-e, de közölték, hogy inkább nem. Jót derültünk rajta, és azóta már javítottuk.

További szép napot. Tanulság: nem bízni semmit a véletlenre!... Üdv. Nóra

gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: terenyia » kedd okt. 06, 2009 9:51 am

 

 

Szia!

Pontot elfogadnék, van időnként néhány olyan kérdésem, amire szakmai oldalakon nem mindíg kapok választ, vagy nem mindíg elég gyorsan.

A jókívánságok mindannyiunknak jól jönnek.

Az ügyfelek ugyanis nem mindíg kellemesek.

 

Köszönettel:

terenyia

terenyia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: Erra » kedd okt. 06, 2009 9:52 am

Szia!

Nekem jól jönnének a pontok :)

Hogy miért szeretem? 15 éve nem tudok erre válaszolni, de akkor szeretem leginkább, amikor az éves zárásokat leadom. Akkor jó egy cseppet hátradőlni, hogy ismét jól sikerült az év :) Na meg ha az ügyfelem külön felhív, és azt monda köszönöm a segítséged :)

Szép Napot Nektek!

Erra

Erra
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: Pócsföldi » szer. okt. 07, 2009 6:29 am

Szia!

 

Kedvességedet én is megköszönöm szívesen elfogadok néhány pontot! Csatlakozom az előttem szólókhoz nem tudom miért is szeretem de már nem tudnék "élni nélküle" és nélkületek a segítségetek a tanácsaitok kedvességetek és minden napi "fórum eggyüttlétünk" segít akkor is amikor úgy érzem hogy nemééééértem nemtuuuudom buta vagyok.....!!

 

További szép napot Üdv Mindenkinek!!

Viol

Pócsföldi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Kérdés feltevéshez pont felajánlás !

HozzászólásSzerző: hvanna » szer. okt. 07, 2009 7:58 am

 

Sziasztok !

Köszönöm a hozzászólásokat.. ez a szakma olyan mint a drog, aki kapcsolatba kerül vele és gyakorolja utánna nem tud  tőle szabadulni ! :-)) Fűggőséget okoz !

Kellemes napokat mindnekinek !

Üdv: hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron