Adófórum

Adózási és számviteli információk

e-NYENYI lekérdezése

Adatszolgáltatás

e-NYENYI lekérdezése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! Szeretném megkérdezni 3. hóban elküldtem az e- NYENYI ket ,értesítés a befogadásról szinte azonnal megjött,de feldolgozási eredményt nem tudok megnézni.

A következőt írja ki: Jelenleg nem található olyan feldolgozási eredmény, amit ön jogosult lenne megtekinteni.

Felhívtam a NYUFIG ügyintőt, egyet megnézett,azt mondta fel van dolgozva, de abban nem tudott segíteni én miért nem férek hozzá, hisz ki kellene nyomtatnom. Nem tudom mit bénázok el .

Köszönöm szépen , ha tud valaki segítsen. Mária

valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

e-NYENYI lekérdezése

HozzászólásSzerző: kaloczy » pén. ápr. 24, 2009 5:54 am

Szia!

Ott próbálod nézni, ahonnan az indítóállományt letöltötted? Az ONYF honlapjáról indulva?

Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

e-NYENYI lekérdezése

HozzászólásSzerző: 3HInfo » pén. ápr. 24, 2009 7:03 am

Szia Mária!

Nem Te bénázol,hanem ilyen a rendszer. Én már tavaly is adtam fel elektronikusan nyeniyt és még mind a mai napig nem látom, hogy mi van vele.

Nekem azt mondák, nyugi, rendben van minden. Biztos, mert az egyiktől ment valaki nyugdíjba és rámtelefonált, hogy már látja a 2008-as nyenyit is. (kb. 3 hete adtam fel).

üdv

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

e-NYENYI lekérdezése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » pén. ápr. 24, 2009 7:59 am

Szia Zsuzsa!  Igen ott próbálkozom,ahonnan az indító állományt is letöltöttem, lehet, hogy nálam van valami probléma, mert mások már lekérdezhették. Köszönöm a választ. Mária
valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

e-NYENYI lekérdezése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » pén. ápr. 24, 2009 8:06 am

Szia Tica! Köszönöm a választ, ezek szerint nem csak nálam van probléma. Ez azonban nem megnyugtató számomra, már csak abban bízom, hogy hiba esetén csak jelezték volna, hogy javítsak. Ezek szerint elképzelhető, hogy nem is tudom lekérdezni a feldolgozást. Mária
valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron