Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nem könyvel az APEH?

Adatszolgáltatás

Nem könyvel az APEH?

HozzászólásSzerző: tepimail » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!  Légyszíves nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül! Nem látom a folyószámlákon felkönyvelve a 0908-as illetve a beadott 0801-es bevallásokat sem. Nyugtám van de nincsenek  felkönyvelve az Áfa bevallások sem (havi, n.éves, éves). Most már kezdek aggódni, hogy valamit az idén nem jól csinálok?

Kérlek válaszoljatok, tepimail 

tepimail
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nem könyvel az APEH?

HozzászólásSzerző: F.Juli » pén. márc. 06, 2009 8:30 am

Szia! A 0908-as és 0958-as bevallásaimat (2009.01.hó) én sem látom még. A szakképzésit és az áfa-t már egy-két embernél felkönyvelték, de vannak hiányosságok.

Üdv.F.Juli

F.Juli
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Nem könyvel az APEH?

HozzászólásSzerző: mátéedit » pén. márc. 06, 2009 12:00 pm

Szia!

Én is bosszankodom. A januári 0908-asok senkinél sincsenek lekönyvelve. Ráadásul soha nem az utolsó pillanatban adom be, általában 6.-a, 7.-e környékén már küldeni szoktam. A 0801-seket már látom. Tavaly a régi rendszerrel pár nap alatt le tudták könyvelni, most meg egy hónap sem volt elég rá. Úgy látszik csak a jutalmakat tudják időben felvenni.

A határidőkről meg annyit, ezek szerint csak ránk, könyvelőkre vonatkozik. Egy részletfizetési kérelemre egy év után adtak engedélyt, és közölték, hogy az eredeti esedékesség, és a részletifzetési engedély jogerőre emelkedéséig eltelt időszakra meg kell fizetnünk a késedelmi kamatot. Ők ülnek rajta, és mi fezessünk.

Edit

mátéedit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nem könyvel az APEH?

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » pén. márc. 06, 2009 12:32 pm

Sziasztok! Az egyik vállalkozómnak február 4- elküldtem az 53-as bevallását, mert a főiskolás gyermekeitől az iskola jöv. igazolást kért. Néhány nap mulva ment az igazolásért , láss csodát 2007-ről állították ki, mert nem volt felkönyvelve. természetesen az iskola nem fogadta el. Ma volt bent az ügyfélszolgálaton ismét , azt a választ kapta szerencséje van  most tudnak három napja hozzáférni, most kapott igazolást. Remélem a 0908, és az 58-asok is lassan feldolgozásra kerülnek. A java nem csak velünk" babrált" ki, hanem a feldolgozókkal is. Mária

 

valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron