Adófórum

Adózási és számviteli információk

Vpop igazolás

Adatszolgáltatás

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: fjozsefne » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Szisztok!

VPOP nullás igazolásra lenne szükségem, www.vam.hu-ról töltöttem le IG01-es nyomtatványt, ez szükséges ahhoz,hogy egy Kft-é megkapja azt az igazolást, hogy nincs tartozása?
Illetve, ha személyesen felmegyünk a VPOP-hoz egyből kiadják?
fjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: Napraforgó » szomb. okt. 04, 2008 7:45 pm

Szia!

Én úgy tudom hogy az APEH is igazolja az "együttes adóigazoláson", hogy a VPOP-nál sincs tartozásod. Üdv:Napraforgó

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: Napraforgó » szomb. okt. 04, 2008 7:51 pm

Szia!

Megkerestem az Apeh honlapján:

Együttes adóigazolás [2]

Az együttes adóigazolásnak is két fajtája van:

  1. Az általános együttes adóigazolás tartalmazza az adózónak az együttes adóigazolás kiadásának napján vagy a kérelemben megjelölt napon az adóhatóságnál fennálló adótartozását vagy annak hiányát, a vámhatóságnál fennálló adó- és vámtartozást vagy annak hiányát, a behajthatatlanság címén törölt, de el nem évült adó- és vámtartozást, a kiállítás napjáig előírt valamely adónemre vonatkozó bevallási és adófizetési kötelezettség elmulasztását.

  2. A nemleges együttes adóigazolás igazolja, hogy az adózónak az együttes adóigazolás kiállításának napján vagy a kérelemben megjelölt napon az adóhatóságnál nyilvántartott adótartozása és a vámhatóságnál nyilvántartott adó- és vámtartozása nincs.

 

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: fjozsefne » vas. okt. 05, 2008 5:37 am

Igen tudom, hogy az apehnál is lehet kérni VPOP igazolást, de utólag derült ki, hogy nekünk kell VPOP igazolás, és nekünk már van apeh nullás igazolásunk! Most megint kérjünk apeh nullás igazolást? Azért gondoltam, hogy már egyből VPOP-tól kérünk!
fjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: Napraforgó » vas. okt. 05, 2008 1:04 pm

Szia!

Megnéztem a vpop honlapján az IG01-es nyomtatványt, de nem vagyok biztos benne, hogy ez lenne a "nullás" igazolás kérelemlapja. Ámbár én közvetlenül a VPOP-tól  kb 2 éve kértem (papíralapon), és az más adatokat tartalmazott. Üdv:Napraforgó

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: nyár » vas. okt. 05, 2008 5:58 pm

Szia Fjózsefné!

Tavasszal kértem 0-ás igazolást a VPOP-tól az  IG01-es nyomtatványt elküldtem postán, az igazolás is

postán érkezett. De úgy emlékszem, hogy a második lapon visszaküldésnél lehet választani, elektro-

nikusan, postán vagy személyesen.  Biztosan el lehet intézni személyesen, de először kérdezd meg

telefonon.

Üdv.: Ica

nyár
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Vpop igazolás

HozzászólásSzerző: kenyeresek@invitel.hu » csüt. aug. 06, 2009 6:37 pm

Szia Mindenkinek!

Kérlek segítsetek!!!

A 09UN12 kérelemnél már a vonalkódnál elakadtam.

Mit kell tennem ahhoz, a vonalkód számát megkapjam?

Nem egyértelmű számomra a kitöltési ótmutató erre vonatkozó leírása.

köszönöm:  mara

kenyeresek@invitel.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron