Adófórum

Adózási és számviteli információk

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

Adatszolgáltatás

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: mats » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Fórumtársak!

Valaki világosítson fel, hogyan tudok az adófórum.extra-ra feltenni nyomtatványt, táblázatot, stb. Ugyanis az erőforrásra hiába küldök bármit, nem jelenik meg soha az életben. Így meg nem tudom esetleg kinek nem küldtem el azt , amit megígértem. Üdv. T. Kata

mats
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd ápr. 29, 2008 12:17 pm

Szia!

Szerintem ahhoz csak ha jól emlékszem andulkának van jogosultsága, valamikor úgy müködött, hogy az adoforum@freemail.hu- ra elküldtük és onnan feltöltötte. Nem tudom ez a postafiók létezik e még. Hátha andulka válaszol és felvilágosít.

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: andulka » kedd ápr. 29, 2008 12:28 pm

Sziasztok!

 

Most néztem, működik még az e-mail cím ( adoforum@freemail.hu ). Ha ide érkezik anyag, azt is felteszem az adoforum.extra.hu oldalra.

 

Üdv. Andi

 

UUpsz, most nézem, hogy megszűntették a tárhelyet... :( Na nem baj, csinálok újat.

 

andulka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd ápr. 29, 2008 12:43 pm

Szia!

lehet egyszerre voltunk fenn,megerősítem- müxik, kiakartam törölni a sok jobbmonitoros hírdetést és még megnyitni sem engedte, azért végül bedobtam a kukába és azt meg kiborítottam lol2.gif remélem nem bajquestion.gif

Üdv. 

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: andulka » kedd ápr. 29, 2008 12:45 pm

Szia Jutka!

 

Biztos, hogy egyszerre voltunk fent, mert épp most töröltem a sok hirdetést. Te meg a kukából is törölted. Működik a munkamegosztás :))

 

Andi

andulka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: mats » kedd ápr. 29, 2008 1:55 pm

Hát, lányok...ez tényleg egy verhetetlen csapat. Jó hogy van ilyen klassz kis közösség (ahogy a párom mondja: "véd- és dac szövetség"). Kár lett volna kihagynom, és nem ismernem ezt a fórumot. A szakmai kapcsolaton túl, még barátság is lett az egyik fórum társsal, aminek örülök.  Szóval... mit ragozzam, hiszen ti is tudjátok - jó ez a társaság.

Köszi az infót és küldöm, amit csak lehet.    Üdv. T. Kata

mats
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » kedd ápr. 29, 2008 2:04 pm

Szia Andi! Az adoforum.extra helyett készítesz újat?, mert megnéztem a freeamail működik, a kuka tényleg üres már a sok fölösleg kikerült. Kár lenne hagyni, nagyon jó ötlet volt, mert tényleg sokkal gyorsabban és jobban elérhető volt, mint  az ..erő..Üdv: Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: Kardos.Judit » kedd ápr. 29, 2008 2:20 pm

Sziasztok !

Hiába töltögetek az erőforrásra, nem jelenik meg, igy nem tudok segíteni. Már több táblát is küldtem, de nem jelent meg. Ma is küldtem egy Evát 36 ó mellett, de se kép, se hang. A freemailba is küldeném, de nem fogadja el a jelszót, pedig oda régebben sikerűlt anyagot felreknom.

Üdv: Judit

Kardos.Judit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » kedd ápr. 29, 2008 2:25 pm

Szia Judit! Ha elküldöd az adoforum @ freemail.hu e-mailra, Andi (andulka ) ha visszaállítja az adoforum extrát, akkor ott elérhető lesz. Küldök neked egy freemail jelszót. Üdv: Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

ADÓFÓRUM.EXTRA - feltöltés???

HozzászólásSzerző: andulka » kedd ápr. 29, 2008 2:35 pm

Sziasztok!

 

Egyelőre várok, mivel a tárhely létezik, de minden eltűnt róla. :( Lehet, hogy náluk van valami hiba.

Feltölteni sem tudok oda, szóval.... várok.

Minden anyag megvan a gépemen, semmi nem veszett el.

 

Andi

andulka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Következő

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég