Adófórum

Adózási és számviteli információk

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

Cikkekhez kapcsolódó vitafórum.

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: melcsi62 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

A most induló program alapján még az év végéig érdemes gáz-, illetve távhőár-támogatást igényelni, mivel csak az ez idő alatt beadott kérelmek lépnek érvénybe január elsejétől. Jövőre a két felső kedvezményezett sávban csökken az állami gáz- és távhőár-támogatás összege - erősítette meg korábbi információinkat tegnapi tájékoztatóján Budai Bernadett kormányszóvivő.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: marika567 » szer. nov. 14, 2007 6:29 am

sziasztok! marika vagyok kérdésem a következó: aki a tavalyi évben megkapta a támogatást, ANNAK KÜLDENEK NYOMTATVÁNYT VAGY KÉRNI KELL? AKI TUDJA KÉREM VÁLASZOLJON RÁ. KÖSZÖNETTEL
marika567
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szer. nov. 14, 2007 6:41 am

Szia!  Azt olvastam hogy aki a tavalyi évre megkapta a támogatást, neki november 20-ig küldik az idei évre az új nyomtatványt. De ha nem, akkor az internetről is letöltheted. Marcsi
erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. nov. 14, 2007 7:44 am

Szia!

Az alábbi linken megtalálod a nyomtatványt és a többi tájékoztatót, ezen is elküldhető az igénylés, sőt géppel kitölthető, ha a kipontozott részeket kitörlöd és a helyére írod az adatokat.

http://www.szmm.gov.hu/main.php?folderID=13591&articleID=32469&ctag=articlelist&iid=1 

( bal egérgombbal kijelölöd a ctrl + c gombbal másolás és a ctrl + v gombbal beilleszted  -- elnézést ha tudod, csak a firefox nem  hozza ki úgy a linket hogy egyből elérhető legyen)

Üdv. 

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: kovalkata » szer. nov. 14, 2007 8:36 am

Sziasztok!

Segítsetek már nekem légyszíves, mert nem tudom hogy kell hozzászólást indítani a vitafórumban. A "Gazdasági társaságok közötti ingyenes..."-hez szerenték szólni, le is megyek az aljáig hogy Vitafórum hozzászólás, be vagyok jelentkezve, de nem tudok csinálni semmit.

Előre is köszönöm, Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Holnaptól kérhető energiaár-támogatás

HozzászólásSzerző: Horváthné63 » pén. nov. 23, 2007 10:45 am

Sziasztok!

Mi a helyzet a nappali főiskolai tanulói jogviszonyos lakhatási támogatásával? Jövedelm? Nem jövedelem?

Előre is köszönöm: Jutka 

Horváthné63
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: Vitafórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron