Adófórum

Adózási és számviteli információk

Kérdések lezárása

Cikkekhez kapcsolódó vitafórum.

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » kedd júl. 15, 2008 3:32 pm

 

20 és fél éve került bevezetésre az adórendszer !!! 

Kedves  Fórumozók !

Annak  kapcsán hogy a igen  Tisztelt pénzügyminiszterünk azt nyilatkozta, igérte egyszerűsödik az adórendszer és annak technikai megoldása és nem ugy látom hogy errefelé  haladnánk.

Megfigyelve a fórumozók mai ( 07.15.-i) diskurzusát,  az a meglátásom főként az elektronikus bevallás problámái kötötték le az energiákat. 

1987-ben bruttósítottunk, majd 1988-ban tanultuk az adórenszer alkalmazásának fortélyait , néhány évig még csak-csak könnyen elboldogultunk, de ami most van az elképesztő. Vagy nem ???

Kedves Fórumtársaimnak mi a véleménye erről ?

Üdv: hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: szedlacsek » szer. aug. 12, 2009 11:24 am

Az, hogy visszavágyom a sötét középkorba... Volt a tized és a kilenced, oszt jónapot! :)
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » szer. aug. 26, 2009 6:34 am

 Szia Szedlacsek !

 

Szeretném megtudni mivel váltottam ki azt a megjegyzésedet, hogy visszavágysz a sötét középkorba..

Üdv: hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: szedlacsek » szer. aug. 26, 2009 7:36 am

Nem rád vonatkozott a megjegyzés, hanem arra, hogy az akkori két adónemmel (tized és kilenced) mennyivel egyszerűbb volt az élet... :)
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » pén. dec. 18, 2009 7:40 am

Kedves Fórumozók!

Közeleg az évvége, december 18-án (pénteken) lezárják  a szakmai fórumot, igy szól az oldal tájékoztatója.

Aki ugy érzi megfeleő választ kapott a lezárást tegye meg, ugy tudom ha nem teszi meg  a Moderátor végzi el a lezárást. 

Üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » pén. dec. 18, 2009 7:45 am

Kedves Fórumozók!

Közeleg az évvége, december 18-án (pénteken)  azaz ma !!   lezárják a szakmai fórumot. Aki nem teszi meg a feltett kérdése a lezárását  úgy tudom helyette a Moderátor tesz meg,

További hasznos és eredményes fórumozást kivánok !

Üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: zigosline » kedd okt. 26, 2010 8:37 am

Sziasztok!

Nekem is van régi kérdésem, amit nem zártam le, most kaptam értesítést, hogy lejár a határideje és zárjam le.

Nem lustaságból nem tettem, hanem egyáltalán nem kaptam rá választ, és nem határidős a probléma, ezért gondoltam, hátha valaki még válaszol rá, mert eddig akárkit kérdeztem (könyvvizsgáló, adószakértő, .....) senki nem tudott segíteni a témában. (kártyaterem). Sajnos.

 szép napot mindenkinek: 

g.a. 

zigosline
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » szer. okt. 27, 2010 7:36 am

Kedves Fórumozók !

Mivel elég nehézkesen müködik az oldal, és a még nyitott kérdések lapozása nem mindig müködik , a visszakeresés sem..  akik ugy gondolják megkapták a választ a feltett kérdésre jó lenne ha lezárnák, azáltal könnyeben átlátható lenne az oldal.Tengernyi a nyitott kérdés, ezért célszerü lenne a  angyon régieket lezárni.

A kérdések lezárása kérdést sem lehet lapozni..  nem enged az utolsó válaszhoz lépni.. tehát emiatt lehet hogy pusztába kiáltott szó az egész, azonban  ugy tudom hogy a szabályzat szerint a Moderátor lehet lépéseket..

Üdv: hvanna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Kérdések lezárása

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. okt. 28, 2010 2:09 pm

   Intenziven dolgozik a  a Moderator !  Timea  talán ?  tegnap 71 oldal volt a még nyitott kérdés, most pedig csak 55 oldal és folyamatosan fogy.  Sokkal gyorsabb lett a kérdések közötti navigálás..  További jó munkát!

üdv. hvanna

 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Előző

Vissza: Vitafórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég