Adófórum

Adózási és számviteli információk

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

Cikkekhez kapcsolódó vitafórum.

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: Vendég » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Önnel is előfordulhatott már munkája során, hogy egy-egy szakmai kérdést szívesen megvitatott volna már szakemberekkel; tapasztalta Ön is, hogy a szakirodalmak tanulmányozása mellett is adódhatnak kérdéses pontok? A megújult Adófórum adózási portálon Önnek mostantól több formában is lehetősége van kérdései megvitatására, ugyanakkor mások kérdéseinek megválaszolásával értékes pontokat is gyűjthet!

Amenyiben önnek bármilyen ötlete, kérdése van a fórummal kapcsolatban, kérjük itt jelezze.

Vendég
 

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: theodora77@freemail.hu » kedd nov. 07, 2006 1:21 pm

Szeretném megkérdezni a fórum tagoktól, hogy cég esetében amikor a  tulaj lakásában van a cég székhelye, telephelye, és az internet havi 9540,- Ft ról szóló számla értéke a cég nevére szól, társasági adóban a telejes összeget elszámolhatja a cég?- az ÁFA levonható-e?- de nem kizárt a magánhaszhasználat sem/ mivel tudom bizonyítani a magánhasználatot, vagy az ellenkezőt, hogy magáncélra nem használom?/Az egyéni vállakozást a szja törvény jól szabályozza, de a társasági adó elég nagy teret hagy az eldöntésre. Kérem válaszotokat, ti hogy csináljátok?? Köszönöm.

Moderátor: kérem, hogy szakmai kérdést ne a vitafórumban tegyen fel. Köszönöm.

theodora77@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: theodora77@freemail.hu » csüt. nov. 09, 2006 7:46 pm

Bocsánat, hogy itt küldtem be akérdésemet, de még gyakorlatlan vagyok benne. üdv
theodora77@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: validitas » szomb. ápr. 14, 2007 3:37 pm

 Sziasztok!

Tudna abban segíteni valaki, hogy ne kapjak annyi emailt, ha van új válasz egy olyan kérdésre, amire én is írtam választ? Minden egyes válaszom után az "Értesítések" c.alatt le kell iratkoznom, vagy van erre valami egyszerűbb megoldás? Mert most így csinálom, de még így is majdnem bedugul a postaládám az adófórumos értésítésektől.

Különben nagyon klassz, hogy van egy ilyen fórum, ahol meg lehet beszélni a szakmai gondunkat, és hogy ennyi segítőkész kolléga/nő van.

Előre is köszi a segítséget. Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: erdoapolas » vas. máj. 06, 2007 1:30 am

Szia! Azért telik meg a postaládád, mert nagyon sok segítséget adsz mindenki örömére, csak így tovább, amit tehetsz a törlések. További jó munkát!!!!!!!
erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Adózási információk és szakmai fórum megújult formában

HozzászólásSzerző: validitas » vas. máj. 06, 2007 8:03 pm

Köszönöm a kedvességedet! Azt hittem, csak - szokás szerint - béna vagyok, és nem tudom, hogy kell jól csinálni. Jó munkát neked is, köszi!
validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Vitafórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 3 vendég