Adófórum

Adózási és számviteli információk

Távolléti díj, szabadság 2013

Tb, munkaügy, bérterhek

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: pseniko » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Idén februárban volt róla szó, hogy újra előveszik a távolléti díj-szabadság ügyet. Alapvetően havibéres alkalmazottak vannak a vállalkozóimnál és most "világosított" fel az egyik, hogy már nem lehet kevesebb a fizetés a szabadság miatt, mint munkaszerződés szerinti munkabér.
Lehet, hogy rosszul keresem, de én nem találom, hogy változtattak volna rajta. Tudom, hogy nem kötelező az alkalmazása, de van olyan cégem ahol az üv. igenis a törvény szövege szerint kérte a szabadság elszámolását.
Most márciusra hogyan számfejtsek?
Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: Szávay Viki » szer. ápr. 03, 2013 10:16 am

Szia Enci!

A Nemzetgazdasági Minisztérium és a Nemzeti Munkaügyi Hivatal által közzétett módszertani segédletben írják, hogy az Mt. rendelkezései szerint végzett távollétidíj-számítás alapján - bár előfordulhat, hogy szabadság esetén a munkabér nem éri el a munka­szerződésben megállapított alapbért -, a munkabérek védelme érdekében a havi alapbér a szabadság miatti távollét következtében sem lehet kevesebb, mint a kötelező legkisebb munkabér / garantált bérminimum összege.
Tehát ha a kapott alapbér < minimálbér / garantál bérminimum, akkor azt ki kell egészíteni a módszertani segédletben ismertetettek szerint.

Viki
Szávay Viki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:36 am

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: pseniko » szer. ápr. 03, 2013 10:21 am

Igen ez Ok, de ebben az esetben nem lesz kevesebb a bére a garantált bérminimumnál. Szóval akkor még maradt a régi szerinted is, még nem változtattak rajta.
Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: Szávay Viki » szer. ápr. 03, 2013 10:26 am

Én nem tudok róla, hogy változtatták volna (lassan őröl az a malom...).
És én úgy értelmezem, h csak abban az esetben kell kiegészíteni, ha a bére nem éri el a min.bért / garantált bérminimumot (ami jogszabály szerint kötelezően jár mindenkinek), ha elérte v. meghaladta, akkor a kiegészítés nem értelmezhető.

Viki
Szávay Viki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:36 am

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: formel1 » szer. ápr. 03, 2013 11:04 am

Sziasztok !
Én több cikkben olvastam ehhez kapcsolódóan, hogy a munkavállaló javára el lehet térni a távolléti díj számításnál, ha a munkaszerződésben vagy kollektív szerződésben rögzítik... És van olyan cég, ahol már vissza is tértek a "régi" számításra. (Havidíjasoknál ugyanannyi a bruttó bér ha volt szabadságon az adott hónapban, ha nem volt.)
Móni
formel1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Távolléti díj, szabadság 2013

HozzászólásSzerző: pseniko » szer. ápr. 03, 2013 11:41 am

A javára el lehet térni. De mit csinálsz akkor, ha a törvény szerint a távolléti díjjal számított jövedelme magasabb, mint a havi munkaszerződés szerinti keresete. Csak a munkavállaló javára lehet eltérni, így meg kell/kellene adnod a magasabb fizetést.
Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron