Adófórum

Adózási és számviteli információk

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

Tb, munkaügy, bérterhek

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: manó0511 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Fórumozók!
Tudom,hogy ez már lerágott csont, de valahogy mégsem tiszta.

Havi 168 órás(munkaszerződésében ez szerepel) munkaidőkeretben foglalkoztatott esetén, ha május hónapot nézem (31 nap - 2 fizetett ünnep - 8 hétvége = 168 óra )Mennyi pótlék jár neki:
1. Ha dolgozott fizetett ünnepen?
2. Nem dolgozott fizetett ünnepen?

A munkarend megszakítás nélküli, többműszakos.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv
manó0511
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd júl. 03, 2012 1:24 pm

Szia,

sajnos ezekkel én is mindig szenvedek, mert nem egyértelmű dolgok. Véleményem szerint azt kell nézni, hogy a munkaidőkeretes fogalkoztatható-e ünnepnapon is. Ha igen, és nem lépte túl a munkaidő keretet, akkor szerintem semmi pótlék nem jár. Ha nem, akkor meg 100%.
Az a baj, hogy ez egyáltalán nem könyvelői feladat, ilyeneket mérlegképesen nem is tanítanak. Nekünk nem is lenne kötelességünk tudni, mégis elvárják tőlünk. Én most eldöntettem, hogy a júli 01-i út Mtk. miatt írok ezeknek az ügyfeleknek egy tájékoztatót, hogy az ilyen jellegű hibákból adódó dolgokért NEM vállalok felelősséget, mert én nem munkaügyi szakértő vagyok. Ha korrekt dolog kell nekik kérjenek munkaügyi szakértőtől állásfoglalást. Nonszensz, mert pl. néztem, hogy egy ilyen munkaidőkeretes képzés kb. 100 ezer forintba kerül. Ha csak egy ilyen ügyfelünk van, hogy építjük azt e a könyvelési díjba? Sehogy :-((((
Bocsi, hogy nem konkrét és jó választ adtam, de talán ha beindul a téma, többen is hozzá tudnak majd szólni.
Üdv. Kata
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: manó0511 » kedd júl. 03, 2012 2:47 pm

Már azon gondolkodtam, hogy felvetem a fórumon, ha valaki profin vágja ezeket a dolgokat és megtanítja konkrét példán (nekem is csak egy ilyen cégem van 12 fővel) keresztül fizetek neki. Csak már legyen végre tiszta!!!
A 100 eFt-os továbbképzést én is néztem.:(
manó0511
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd júl. 03, 2012 5:32 pm

Akkor gyűjtünk még pár embert, és kérünk egy jó kis kedvezményt arra a 100 e forintra :-))))
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: nagy.andrea2 » szer. júl. 04, 2012 3:56 pm

A munkaszüneti napon végzett munkáért minden esetben jár a pluszpénz! Akár munkaidőkeretes, akár nem.

Régi Mt. szerint ha egyébként a beosztása szerint munkaszüneti napon is dolgoznia kell, akkor 100% pótlék jár neki. Pl. nálunk a társasházban a takarítónő minden héten keddtől szombatig dolgozik, ünnepnapokon is. Neki 100 % jár.
Ha rendkívüli munkavégzésről van szó, vagyis egyébként a beosztása szerint pihenőnapja lenne, akkor még 100% pótlék jár neki, összesen +200%.

Új Mt. szerint rendes munkaidőben történő munkavégzés esetén 100% pótlék jár (140.§) Külön kiemeli, hogy húsvét-, pünkösdvasárnapokon és más vasárnapra eső munkaszüneti napokra is 100% jár.
Ha olyan munkaszüneti napon hívják be, amikor egyébként pihenőnapja lenne, akkor jár +100%, összesen 200%. (143.§ 4.)

Tehát ebben semmi nem változott. :)
Andi
nagy.andrea2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: manó0511 » pén. júl. 06, 2012 5:12 pm

Akkor összefoglalom. Tehát megszakítás nélküli munkarend esetében, amikor éppen ünnepnapra van beosztva a rendes bérén felül kell 100% pótlék?
manó0511
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: dodo2010 » pén. júl. 13, 2012 8:43 am

Sziasztok! Nekem annak idején azt mondta a munkaügyi felügyelő,ha nem 5+2 munkarendben dolgozik( folyamatos) akkor ünnepnapra 100%( ha vasárnapra esik az ünnep pl.húsvétkor akkor is 100%).Ez volt június 30-ig.Sima vasárnap olyan mintha hétköznap dolgozna.
07.01-től ez nem változott, csak ha sima vasárnapra esik a munkanap, akkor plusz még 50% jár neki. Ebben és sem vagyok olyan biztos, mert mindenki mást mond. Úgy döntöttem, hogy felhívom a munkaügyi felügyeletet mondják meg "konyhanyelven"( mivel a törvény kacifántosan írja le) mihez kell tartani magunkat.Mihelyst megtudok valamit tudatom veletek.
Ha valaki többet tud legyen szíves tegye közzé.
Üdv: Dodo
dodo2010
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:28 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: winnie777 » pén. márc. 01, 2013 5:46 pm

Kedves Andi!
Mi alapján van beosztva a takarítónő munkaszüneti napon rendes munkavégzésre???

Mt. 102.§ (2) Munkaszüneti napra rendes munkaidő a 101. § (1) bek. a-c, g-h pontjában meghatározott esetben osztható be.
Tehát a rendeltetése folytán e napon is működő munkáltatónál vagy munkakörben, az idényjellegű, a megszakítás nélküli, társadalmi közszükségletet kielégítő..., külföldön történő munkavégzés során.

Az én problémám egy benzinkút munkaidő beosztása. A benzinkút nem minősül rendeltetése folytán e napon is működőnek, tehát "csak" több műszakosként vehető figyelembe, ekkor 50% pótlék jár vasárnapra, de nem oszthatóak be munkaszüneti napra rendes munkaidőbe, ennek következtében rendkívüli munkaidőbe sem... De akkor hogyan tartsanak nyitva????
Üdv.
Winnie
winnie777
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:29 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: winnie777 » pén. márc. 01, 2013 5:46 pm

.
winnie777
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:29 am

Munkaidőkeret esetén fizetett ünnep

HozzászólásSzerző: dodo2010 » szomb. márc. 02, 2013 3:43 pm

Nekem pár hete volt munkaügyi ellenőrzésem.2012.06-12 hóig nézték.Benzinkút!reggel hattól este tízig van nyitva a hét minden napján.
Munkaügyi felügyelő álláspontja:
Mivel nem folyamatos munkarendnek számít de kötelezően munkaidőkeretben foglalkoztatásnak minősül.
Munkaidőkeret esetén - ha nem dolgozik ünnepnapon és hétköznapra esik, akkor fizetett ünnep. Ha meg dolgozik akkor +100%bér(dupla).
Vasárnapi pótlék csak akkor jár ha éjszaka is dolgoznának.

Arra viszont ügyelek, hogy ne lépje túl a havi törvényes munkaórák számát.
Beosztást az ügyvezetővel beszéljük meg minden hónapban.
Üdvözlet:dodo
dodo2010
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:28 am

Következő

Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron