Adófórum

Adózási és számviteli információk

Én maradtam le valamiről?

Tb, munkaügy, bérterhek

Én maradtam le valamiről?

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. jún. 14, 2012 1:24 pm

Szia Nelly!
Igazad van, módosítottam is a választ, ingatlannál valóban nem.
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Én maradtam le valamiről?

HozzászólásSzerző: laikuslaci » kedd jún. 26, 2012 11:16 am

Szedlacsek!
Miért nem kérdezi meg könyvelőjét vagy adótanácsadóját? Ja vagy úgy, maga könyvelő! Szégyen! Persze ha egy laikus kérdez ehhez hasonlót, azt elzavarják, hogy ez nem Róbert bácsi ingyenkonyhája,itt komoly szakmai munka folyik. Honnan tudja a vállalkozó mit fizessen, ha még a könyvelő sem látja tisztán?
Nem várok választ!
Egy elzavart kérdező
laikuslaci
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:31 am

Én maradtam le valamiről?

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd jún. 26, 2012 11:36 am

Kedves Laikuslaci!
Már ne is haragdjon, bár választ nem vár, de ezt én akkor sem hagyhatom szó nélkül! Össze nem hasonlítható az az eset, amikor egy szakmában nem jártas személy tesz fel olyan bonyolult és több összefüggés ismeretét igénylő kérdést, hogy azt alapos információ bázis és átgondolás nélkül megválaszolni sem lehet.
Az, hogy mi itt szakmabeliek egymás között segítséget kérünk, mert valamit mi sem látunk tisztán, az itt köztünk egészen más.
De nem fogunk ügyfeleknek olyan húzós kérdésekre, amiért mások fizetnek, válaszokat adni úgy, hogy még nem is tudjuk pontosan a kérdéses dolog körülményeit.
Egy felháborodott Könyvelő
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Én maradtam le valamiről?

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd jún. 26, 2012 11:45 am

Azt pedig nem is minősítem, hogy szégyennek titulálta, ha valamit a mai törényi káoszban nem tud a könyvelő. Az ilyen embereknek kívánom, és akik a törvényket hozzák, hogy ültessék be egy kemény hónapra a könyvelő szakember mellé, és jól dolgoztassák meg, és akkor majd az az illető, aki a könyvelőt szidni merik, vagy ledegradálja a munkáját, megtudja maga is mi a Magyarok Úristene! Ennél ocsmányabb szakma manapság már nem létezik.
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Előző

Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég