Adófórum

Adózási és számviteli információk

Gyes melletti másodállás vagy..?

Tb, munkaügy, bérterhek

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: mmariann1825 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Válaszadó!

Április 25-ig gyeden vagyok. Jeleztem a munkáltatóm felé, hogy vissza szeretnék menni dolgozni, de más munkakörbe, mint amilyenben voltam. Közölték, hogy csak ugyanabba a munkakörbe kötelesek visszavenni. Más munkakört meg jelenleg nem tudnak felajánlani, mert épp leépítések vannak. Viszont felajánlották, hogy vagy maradok a gyes végéig náluk állományban, és mellette vállalhatok másodállást; vagy közös megegyezéssel eljöhetek.

Most úgy tűnik, hogy összejönne egy 6-8 órás munkaidejű állás egy másik cégnél.

Mi tévő legyek? Melyik megoldást válasszam? Maradjak a gyes végéig állományban és mellette másodállásban vállaljam el a munkát, vagy közös megegyezéssel jöjjek el.

Melyiknek mi az előnye és hátránya?

Köszönöm válaszát!

 

mmariann1825
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: F.Juli » kedd márc. 16, 2010 11:55 am

Kedves Mariann! Szerintem a közös megegyezéssel való munkaviszony megszüntetése nem túl kedvező megoldás, hiszen semmi akadálya annak, hogy az eredeti munkáltatónál állományban legyen valaki és közben pedig másik munkáltatónál dolgozzon GYES mellett (ez esetben még hozzá is járultak). Ha valaki így vállal másik munkát, annak az az előnye, hogy ha valami miatt mégsem lesz tartós az új munkaviszony, a régi munkáltató a GYES lejártát követően köteles a kismamát visszavenni. Addig még sokminden változhat, alakulhat esetleg új munkakör... stb. Kár ezt a lehetőséget kizárni. Viszont, ha az új munka beválik, akkor a GYES után sem késő megszüntetni a régi munkaviszonyt. Üdv: F.Juli

ui: Ha viszont a régi munkáltató a GYES után nem tud munkát adni, akkor sem a közös megegyezés a legmegfelelőbb a munkavállalónak.

F.Juli
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: mmariann1825 » kedd márc. 16, 2010 12:04 pm

Kedves Juli!

Még egy kérdésem lenne.

Másodállásban elmehetek táppénzre?

Illetve, ahova másodállásba megyek, milyen járulékot nem kell neki utánam fizetni?

Köszönöm!

mmariann1825
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: F.Juli » kedd márc. 16, 2010 2:41 pm

A másodállásban ugyan úgy kell járulékokat fizetni a munkáltatónak, mint mindenki után, tehát kedvezmény nem illeti meg azért, mert GYES-es kismamát alkalmaz. A START-kártya kedvezménye lehetne esetleg, de csak akkor, ha nem lenne a főállás. A táppénzzel kapcsolatosan: gyermekápolási táppénzre nem jogosult a munkavállaló, ha egy időben GYES-t is kap a gyeremkére tekintettel, de ha önmaga beteg, úgy tudom, hogy megilleti a táppénz, de még utána nézek.

Üdv: F.Juli

F.Juli
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: kaloczy » kedd márc. 16, 2010 2:53 pm

Bocs, de helyesbítenem kell:

gyermekápolási táppénzre nem jogosult a munkavállaló, ha egy időben GYES-t is kap a gyeremkére tekintettel

Ez nem igy van. Hanem úgy, hogy csak és kizárólag az a szülő mehet GYÁP-ra, aki a gyest kapja, a másik szülő nem. Továbbá nem árt tudni, hogy ha nincs 180 gyes mellett ledolgozott nap, akkor csak a minimálbér után jár a gyáp (és a saját jogú táppénz is!!!), bármennyi is a szülő fizetése.

Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Gyes melletti másodállás vagy..?

HozzászólásSzerző: F.Juli » kedd márc. 16, 2010 3:11 pm

Szia Zsuzsa! Köszönöm, hogy kijavítottál, valóban így van.

Üdv: F.Juli

F.Juli
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég