Adófórum

Adózási és számviteli információk

RLB bérprogram

Tb, munkaügy, bérterhek

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: Tündi0216 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

 

szeretnék könyvelő programot váltani, rlb. jónak tűnik, egy gond van vele, jól látom, hogy órabéres és pótlékos bérszámfejtést nem lehet vele végezni?

Tud valaki olcsó és jó bérprogramot amivel lehet ?

Tündi0216
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: nemvica1 » hétf. szept. 07, 2009 3:34 am

Szia!

Én is megvettem az RLB-t annak ellenére, hogy a béres része nekem sem elég de egy szuper kis program még szuperebb áron!

Én megvettem hozzá a Kulcssoftos Bér light-ot 50 főig, akkor akciósan 20-25.000,- Ft körül volt, de most is van valami akciójuk, nézd meg a honlapjukat (www.ks.hu).

Szia

nemvica1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: manó0511 » hétf. szept. 07, 2009 10:43 am

Szia!

Most váltottam Kulcs Soft Bér light programra, éppen ma vettem részt a gyorstalpaló előadásukon. Én is a műszakpótlékok miatt kerestem új programot. Ők azt tanácsolják, hogy amennyiben munkaidőkeret, pótlék számítását kell alkalmazni a Bér kompakt (a light-ot követő) verziót kell megvásárolni, ugyanis az jóval többet tud és nagyszerűen kezeli ezeket a "különleges" dolgokat.

Sajnos nekem a light verzióban kell kitalálnom valamit ezekre a számításokra.

Üdv Norbert

manó0511
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: legradi1 » szomb. szept. 12, 2009 1:34 pm

Hát többes számot használok amikor azt mondom,hogy az rlb program nem egy nagy tudású.A könyvelése még ok,és a tárgyi eszköz része,de a bér az kriminális.Az egyszerű bért kezeli,kivéve amikor nem,gondolok itt az adójóváírás részére,és hát tényleg egy alap program.A kolleganőm elég sok önellenőrzést nyújt be a program miatt.Már ott tart,hogy minden embert leellenőriz kézzel számfejtve hogy a program jól számolt-e.
legradi1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: legradi1 » szomb. szept. 12, 2009 1:36 pm

Ja és azt elfelejtettem megemlíteni,hogy ha z rlb-s programozótól segítséget kérsz,akkor kioktat,hogy béna vagy,aztán utólag amikor jön a frissítés benne van jól az amit reklamáltál.
legradi1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

RLB bérprogram

HozzászólásSzerző: szat-ing » szomb. szept. 19, 2009 4:14 am

 

Én az rlb-t használom már 2005 óra. Rengeteg progit megnéztem mielőtt megvettem.

A program neve: Kettős könyvvitel, nem pedig bérprogram, én külön ki van hangsúlyozva, hogy órabéres számfejtésre nem javasolják.

Ha valaki ilyen programot szeretne, akkor a célnak megfelelőt kell választania.

Amit az előttem szóló írt nem értek vele egyet, mert az rlb csapata segítőkész, és korrekt. 

Hibázni mindenki hibázik, de azt hiszem az adótörvények sem egyértelműek, és a program nem helyettesheti a törvények olvasását.

Amit szeretnék hangsúlyozni, ezt kizárólag a program használójaként írtam, és azt hiszem, még vagyunk néhányan, aki ezt megerősítik.

 

 

szat-ing
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég