Adófórum

Adózási és számviteli információk

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

Tb, munkaügy, bérterhek

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: szaboicus » kedd júl. 14, 2009 5:37 pm

Szia!

Ismerem ezt, az érzést vmikor 88-89-ben ebben a helyzetben voltam,de akkor még nem volt lehetőség gyes mellett dolgozni.

Jelenlegi tudásunkkal, csak a jogszabályi rendelkezés a biztos,amit nem tudunk arra csak feltételezés lehet választ adni,így nem lesz érthető.

Üdv:Icus

 

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: Pankucka1 » szer. júl. 15, 2009 3:54 am

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ezt a közös megegyezésre való kérelmet hogy fogalmazzam meg? 

Én így írtam:

"Munkaviszony megszűntetése közös megegyezéssel (fejlécbe)

Tisztelt (cég neve)!

Alulírott xy (szül:..., anyja neve:...., cím:....) azzal a kéréssel fordulok Önökhöz, hogy munkaviszonyomat közös megegyezéssel szüntessük meg 2009. hó nap-i dátummal és a bent lévő szabadságaim kifizetését is kérném.

Előre is köszönöm!

 

Tisztelettel

 

........................(aláírás helye)

xy (név nyomtatottan leírva az aláírás alá)

 

helységnév, 2009. hó nap"

Jó így?

Ha ezt beküldöm, akkor ők fognak majd nekem egy megfogalmazott új szerződést kötni, amit vissza kell majd küldenem aláírva és utána fogják utalni gondolom a pénzt, illetve ha ez hamarabb megvan akkor  a kijelölt dátumig, dátumon? De eddig a dátumig meg kéne kapnom az iratokat, záró dolgokat ugye? Vagy csak a kijelölt dátum után kezdenek el foglalkozni a dologgal? Vagy már addigra mindent lerendeznek és másnap már kapom a pénzt? 

Pankucka1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: szaboicus » szer. júl. 15, 2009 7:25 am

Szia!
Mielőtt a levelet elküldöd szerintem érdemes lenne a volt főnököddel telefonon beszélni a gondjaidról, amit ha nem tudsz megoldani akkor kénytelen leszel új mhelyet keresni.  
Ha egyetértő válaszokat kapsz, csak ezután küldeném el a közös megegyezéses mviszonyt megszüntető levelet.
XY Kft,Bt,stb, ügyvezetője részére!! 
ha személyesen adod át elég a cím helyet!!: (Helyben)
Tárgy:Munkaviszony megszűntetése közös megegyezéssel

Alulírott xy (szül:..., anyja neve:...., cím:....) ,hogy a Év....hó....napon kezdődött határozatlan idejű munkaviszonyomat  2009. hó nap-i dátummal kérem szíveskedjen közös megegyezéssel megszüntetni.

A fennmaradt szabadságomat a fentiekre tekintettel kérem szíveskedjen kifizetni.

Megértését előre is köszönöm!

Bp,....?2009, hó, nap,

Tisztelettel:

 

                                                                     ........................(aláírás helye)

                                                                  xy (név, cím nyomtatottan leírva az aláírás alá)

A megszüntetés időpontját úgy időzíteném, hogy az a hét első napjaira essen, hogy az új mhelyen is időben be tudjanak jelenteni.

A gyes-t, ha lehet ne szakítsd meg, inkább az új mhelyen is tudjanak róla.

Üdv:Icus

 

 

 

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: Pankucka1 » csüt. júl. 16, 2009 5:04 am

Már érdeklődtem többször is, hogy milyen lehetőségeim vannak, de nem jutottunk eredményre. Amúgy meg helyben lenne az új munkahely, egy műszak, a szakmámban, így sokkal jobb körülmények lennének, a gyerek szempontjából pláne. Úgyhogy igazán nem sok gondolkodni valóm van. Még ha meghagynám a régit, amíg az új helyen három hónap letelik, úgymond biztonságként, az sem jó, mert így sem úgy sem tudok majd oda visszamenni, mert a gyerekre nincs aki vigyázzon. így is örülök majd  ha betegség esetén meg tudjuk majd oldani valahogy. De hát ez is nehéz lesz, mert próbaidő alatt nem fognak elengedni úgysem gyerekápolási táppénzre, illetve max elküldenek. De hát reménykedjünk, hogy nem lesz beteg, vagy adott esetben lesz rá megoldás aki vigyázzon rá. Most úgy néz ki lesz, de majd kiderül aktuális esetben, hogy tényleg így lesz e.

Amúgy meg a régi helyről kapott pénzre nagyon nagy szükségem van. De ezt már írtam feljebb is.

07.31-re írtam a mviszony megszüntetését, mert még levelezni kell, az idő. Amúgy a gyest én sem akarom megszüntetni, mert ha nem jön össze valami legalább az még megmarad. Aztán még mindig lesz lehetőség átadni, majd munkanélkülire menni ha minden kötél szakad. De remélem erre nem kerül sor.

Amúgy szerintem ha a kormány meg is csinálja hogy ne különböztessék meg  a részmunkaidőt a teljestől, és a közalkalmazottaknál kötelező legyen visszavenni a kismamát részmunkaidőben, akkor aki a versenyszférában van így is úgy is rosszul jár. Meg hát hiába venne vissza a régi 8 órás helyett 4-be, ha neki 8 órásra van szüksége. Ennek előbb utóbb az lesz a vége, hogy akkor valaki megy idővel. Jó addig a kismamának legalább van lehetősége dolgozni, de meddig, vagy épp a másiknak. Bár igaz a közszférába csak határozott időre veszik fel a munkaerőt a kismama helyére, míg vissza nem jön. De a versenyszférában ez nem így van. Meg hát ha  valaki dolgozott két műszakban, úgy hogy 8-ra volt bejelentve, de mivel nagyon kevés az ember, szinte 12-14 órákat kell bent lenni, amit nem is fizetnek, akkor ezt gyerek mellett úgysem tudja vállalni.  Ha meg 4-be vissza is kell vennie, akkor is 4 helyett fog 6-8-at dolgozni, a fizetést meg csak 4-re kapja, ami lótúró, mert még mellette máshova nem tud elmenni, mivel gyakorlatilag sokkal többet van bent. Valahogy szabályozni kéne, hogy egyes cégek egyes helyekre mennyi kötelező embert kell hogy foglalkoztassanak, úgy hogy bekalkulálják, hogy valaki beteg lesz, bármi lesz. Tehát ami feltétlenül kell és még mellette +3 fő lenne a kötelező. Ekkor ezeket a dolgokat is ki lehetne kerülni. Meg hogy ne tanulókkal dolgoztassanak egyes helyeken a rendes dolgozó meg alig van. Biztos a tanuló olcsóbb, de egy dolgozó, aki hosszú éveket lehúzott ott értékesebbnek kéne hogy legyen, és megérdemelne még állandó kollégákat, hogy meg is tudjon ott maradni, akár gyerek vállalása esetén is, mert lennének annyian, hogy gyerek utáni visszemenés után még akár 1évig lehessen anyukának jobb munkaidőt biztosítani, úgy hogy mások sem sérülnek, meg míg  gyerek megszokja a bölcsit, ovit. Ne ha ő táppénzre megy a gyerekkel akkor ott szívjon a többi dolgozó, aztán meg kiutálják, a munkáltató is elküldje emiatt. Hanem így lennének lehetőségek.

Bocs hogy ennyit írtam, csak annyi minden felmerült bennem!

Tudom régen semmi segítség nem volt, még gyes sem, mondják a régiek. De most is nagyon nehéz, hiába van gyes, bármi. Én tisztelem a régieket, de rosszul esik mikor valaki lemondja a maiakat, aki tényleg akar dolgozni, tenni, előre lépni.

Köszönöm mindenkinek a válaszát, elküldtem a levelet, majd látom mi lesz.

Remélem az új helyen jól alakulnak a dolgok és akkor helyre áll minden.

Nagyon nehéz döntés volt nekem, de a gyerek többet ér! Ha már vállaltam, ezzel jár! 

 

Pankucka1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: szaboicus » pén. júl. 17, 2009 3:29 pm

Szia!
Megértelek.
Szívből remélem, hogy jól sikerül a döntésed.
Írjál majd magadról, amikor már az új helyen dolgozol.
Üdv:Icus
szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Gyes alatt felmondás közös megegyezéssel...

HozzászólásSzerző: Pankucka1 » szomb. júl. 18, 2009 4:17 am

Fogok majd írni mindeképpen!

Én is nagyon remélem, hogy jól döntöttem!

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Pankucka1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Előző

Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég