Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyugdíjas fogorvos alkalmazottként...

Tb, munkaügy, bérterhek

Nyugdíjas fogorvos alkalmazottként...

HozzászólásSzerző: BBDENT2009 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

A kérdésem ott kezdeném hogy van egy Betéti Társaságom én vagyok benne a beltag és a fogorvos társam a kültag. A helyi önkormányzattól béreljük a fogorvosi rendelőt ahol a körzeti fogászati ellátást biztosítjuk. Van egy nyugdíjas fogorvos alkalmazottunk akivel kapcsolatban lenne az első kérdésem hogy maximum hány órában dolgozhat és mennyi bérért. A másik kérdésem pedig a kültag milyen szinten tudna részt venni a bt-ben mint aktív fogorvos ha főállásban a kórházban dolgozik és a pecsétjét nem használhatja mert a kórházzal tanulmányi szerződése van x évig!

 A válaszokat előre is köszönöm!

BBDENT2009
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Nyugdíjas fogorvos alkalmazottként...

HozzászólásSzerző: BBDENT2009 » szer. máj. 27, 2009 11:45 am

Köszönöm a gyors válaszodat a nyugdíjas alkalmazottam öregségi nyugdíjas így akkor nincs korlátozva a bére ahogy írtad. Kültaggal az a helyzet hogy tanulmányi szerződés írt alá a kórházzal x évet így addig a pecsétjét nem tudja használni a BT- ben ezért van alkalmazva a nyugdíjas fogorvos hogy az ő pecsétje alapján szerződök a TB-vel. A csavar most jön 8 órában kell ellátni a rendelést de az alkalmazottamnak így hogy öregségi nyugdíjas akkor elég bért tudok adni hogy az APEH felé ne szúrjon szemet hogy milyen alacsony bért kap fogorvos ként. A másik kérdésem hogy így pecsét nélkül a kültag milyen szinten tud belefolyni a szakrendelésben vagy mit javasoltok az aktív részvételéhez ami a korház érdekeit nem sérti!

Ha valami még nem egyértelmű körülírom.... köszönöm a előre is a választ!

üdv: Roo

BBDENT2009
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron