Adófórum

Adózási és számviteli információk

Végkielégítés számítása

Tb, munkaügy, bérterhek

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: Amaki » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Végkielégítés, felmondási időre járó bérrel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Nekem kellene megcsinálni, de nincs programom. Eddig csak"egyszerű" betegszabi vagy táppénz nehezítette az életemet, számomra viszont a kilépéssel kapcsolatos dolgok teljesen ködösek.

Szóval a dolgozó 2007. okt. 31-én mond fel rendkívüli felmondással, tehát a munkaviszony utolsó napja okt. 31.

7 éve dolgozik a cégnél, tehát jár neki 2 havi végkielégítés és a felmondási időre jutó összeg, ami 45 napra jár. (ha jól tudom)

Bruttó bére (egyszerűsítve írom, mert volt 1-2x betegállományban, tehát azokban a hónapokban kicsit kevesebb) 180.000 Ft. Semmi egyéb juttatás, túlóra, prémium nincs.

A végkielégítésre ha jól olvastam átlagkereset jár. Én ezt így számítanám ki, nézzetek meg lécci, hogy jól jártam –e el.

2006. IV. negyedév (65nap) || 2007. I.(65 nap) || 2007. II. negyedév (65 nap) || 2007. III. negyedév (65 nap) Ez összesen 260 nap, ami 2080 óra.

1 órára jutó átlagkeresete: 180.000 x 12= 2.160.000 / 2080= 1.038

1 napi átlagkeresete: 1.038 x 8= 8.304,-

Havi átlagkeresete: mivel 22 napot kell számolni, ezért a sete: 8.304 x 22=182.688,- Ft.

A végkielégítés összege tehát 182.688, azaz 365.376 Ft. Ezt hogy bérszámfejtem? Mit kell belőle vonni? A rendes fizetési papíron tüntetem fel, amit minden hónapban megkap, vagy valami külön elszámolásban?

A másik gond a felmondási időre járó összeg. Azt is átlagkereset után kell számolni? A 45 nap akkor 1,5 havi átlagkeresetet jelent?

Sajnos ezeken túl is lenne még kérdésem, de először ezeken kellene túljutnom.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

 

Amaki 

Amaki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: madora100 » pén. okt. 26, 2007 8:39 pm

Végkielégítés akkor jár: ha a munkaviszony a munkáltató rendes felmondása vagy jogutód nélküli megszűnése következtében szűnik meg.

A kérdésedben rendkívüli felmondás szerepel a dolgozó részéről, így nem jár részére végkielégítés.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: validitas » pén. okt. 26, 2007 9:32 pm

Végkielégítés akkor is jár, ha a dolgozó részéről történik rendkívüli felmondás, feltéve, hogy megfelel az MT. alábbi feltételének:

"96. § (1) A munkáltató, illetve a munkavállaló a munkaviszonyt rendkívüli felmondással megszüntetheti, ha a másik féla) a munkaviszonyból származó lényeges kötelezettségét szándékosan vagy súlyos gondatlansággal jelentős mértékben megszegi, vagy

b) egyébként olyan magatartást tanúsít, amely a munkaviszony fenntartását lehetetlenné teszi. Ettől érvényesen eltérni nem lehet."

"(7) A (6) bekezdéstől eltérően, ha a munkaviszonyt a munkavállaló szünteti meg rendkívüli felmondással, a munkáltató köteles annyi időre járó átlagkeresetet részére kifizetni, amennyi a munkáltató rendes felmondása esetén járna, továbbá megfelelően alkalmazni kell a végkielégítés szabályait is. A munkavállaló követelheti felmerült kárának megtérítését is."

 

Sajnos, a kiszámításában nem tudok segíteni, azt tudom,hogy átlagkereset jár, de nem vagyok gyakorlott ennek kiszámításában.

 

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: madora100 » pén. okt. 26, 2007 9:51 pm

Miután a kérdésfeltevő esetében a dolgozó azonnal kilépett, nem tartom valószínűnek, hogy a munkáltató szándékos vagy súlyos gondatlanságot követett volna el, s azért került volna sor a rendkívüli felmondásra. De ha igen, ez a felmondás indokából kitűnik. Vagy pedig ennek bizonyítására valamilyen írásbeli előzménnyel kell rendelkeznie a dolgozónak.
madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szomb. okt. 27, 2007 1:32 am

Szia! Végkielégítés akkor jár, ha a munkaviszony a munkáltató rendes felmondása vagy jogutód nélküli megszünése esetén szünik meg. Fontos azonban, hogy nem jár végkielégítés annak a munkavállalónak, aki legkésőbb a munkaviszony megszünésének időpontjában nyugdíjasnak minősül. Meghatározott idejű munkaviszonnyal is rendelkeznie kell. Vonatkozó jogszabály: Munka tv.95.§.  Adok egy címet pici segítségnek. Marcsi

 

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: Amaki » szomb. okt. 27, 2007 4:56 am

Kedves Szakértők,

Beszéltem ügyvéddel és jár a végkielégítés. :) Valaki tudna segíteni ennek a kiszámításában?

Köszönöm:

Amaki 

Amaki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Végkielégítés számítása

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szomb. okt. 27, 2007 5:55 am

Szia Amaki!  Egy számítási segítség példával,nem éppen új de a levezetésben esetleg segít.Remélem beugrik az oldal.

http://www.kalkulator.hu/?fejezet=5&alfejezet=0&tartalom=0&cid=24148&wa_nr=eber0615

 

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég