Adófórum

Adózási és számviteli információk

közzétételi dij

TAO

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: kovacs.attilane » szomb. máj. 29, 2010 3:45 pm

Én azt olvastam, hogy ha valaki nem teszi közzé a beszámolót, akkor a cégbíróság egyszer felszólítja, hogy 15 napon belül tegyen eleget...

 

kovacs.attilane
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: farkaskatalin » szomb. máj. 29, 2010 3:46 pm

Az Apeh is befogadja a hiányos bevallásokat, legfeljebb elutasitó nyugtát küld, és nem dolgozza fel. (Viszont nincs mulasztási birság)
farkaskatalin
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: » szomb. máj. 29, 2010 3:55 pm

A www.allamkincstar.gov.hu-n- magánszemélyek- cégeljárás,tájékoztatás az IMR szlára érk. utalásról ( lap alja, májusi befizetések) menüpontban meg lehet nézni, hogy feldolgozták e az utalást. Bár nekem azt mondta pénteken egy ügyintéző, hogy a csütörtöki utalást pénteken dolgozzák fel, abból ( ha jó minden), hétfőn v hétvégén lesz igazolás. 

Én is ideges vagyok már  ,hogy megérkezik e..Tavaly is 29-én utalták, igaz akkor jún 2. volt a közzététel napja.

De én is azt olvastam, hogy a Cégbíróság felszólít, hogy 15 napon belül kell pótolni. 

Nyugta nélkül meg egyből visszadobja ,hogy informatikailag hibás..

üdv,

 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: mátéedit » vas. máj. 30, 2010 4:50 am

Biztos, hogy nem tudod elküldeni az igazolás nélkül. Be sem fogadja a rendszer.

Egyébként én múlt hétem beszéltem egy ügyvéddel, mert számítógép meghibásodás miatt valószínűleg csúszni fogok, és azt mondta, hogy a cégbíróság, ill. az IM nem büntetn. Felszólít, hogy 15 napon belül pótoljam, és ha azt sem teszem meg, akkor törölnek.

Edit

mátéedit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: pseniko » vas. máj. 30, 2010 6:19 pm

Egyetértek Edittel. Semmiképp ne küldd be MÁK igazolás nélkül.  Felszólítanak majd, de lehet, hogy csak 20 nap múlva, ha addig nem küldöd be.

Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: Bakosné » vas. máj. 30, 2010 6:31 pm

Nekem is pénteken utalta egy ügyfelem, mert elfelejtette, én meg hiába lestem az igazolást. Reméltem, hogy automatikusan a hétvégén megkapom. Talán holnap estig megjön, akkor elküldöm. Már csak ez az egy van hátra.

Izgulok veled én is.

Üdv. Márti

Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: pseniko » vas. máj. 30, 2010 6:43 pm

Az igazolás csak akkor jön meg, ha az államkincstár megkapja a pénzt, legalább 1 munkanappal kell számolni.

Márti irigyellek!  Egyébként munkanap déli 12 óra előtt szokott jönni az igazolás, ha addig nem kapod meg, akkor már csak a másnap jön.

Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: farkaskatalin » hétf. máj. 31, 2010 1:08 pm

Szóval 13.00 óráig nem jött meg az igazolás. Felhivtam őket. Nagyon segitőkészek voltak, 1 percen belül jött is az igazolás. Kellemeset csalódtam a kincstárban!

Végre vége!

farkaskatalin
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: kaloczy » hétf. máj. 31, 2010 1:14 pm

Nekem minden igazolásom a befizetéshez képest 2 napra érkezett, és kivétel nélkül délután :-)))

Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

közzétételi dij

HozzászólásSzerző: » hétf. máj. 31, 2010 4:25 pm

Ezt már tényleg nem hiszem el..

Feldolgozták a 28-án beérkezett pénzt, de az igazolás nem érkezett meg ma.. Két cégemre sem..Nagyszerűűűű!

 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

ElőzőKövetkező

Vissza: TAO

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég