Adófórum

Adózási és számviteli információk

Anyag vagy áru

TAO

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. dec. 18, 2008 4:31 pm

Sziasztok!

Pár percre beugorva, hadd hivatkozzak én is a Judit által említett §-ra.

 

b) amelyek az értékesítést megelőzően a termelés, a feldolgozás valamely fázisában vannak [befejezetlen termelés (ideértve a befejezetlen, még ki nem számlázott szolgáltatást is), félkész termékek] vagy már feldolgozott, elkészült állapotban értékesítésre várnak (késztermékek),

 

 

Nos mint említettem a speciális területre vonatkozóan itt nincs több fázis, kereskedelmi üzlet   végső fogyasztónak értékesít, haszonkulccsal dolgozik. Nem beszélhetünk több fázisról, mivel napi szinten készít ételt, ezt késztermékre nem veheti, mert ha megmarad, a hulladék kezelés megfelelő szabályai szerint kell megsemmisiteni, a malacokkal sem lehet megetetni, szavatossági ideje nincs. A Zsuzsa állal említett töltött káposzta  sem tárolható másnapra ( más dolog hogy ezeket a szabályokat nem minden esetben tartják be).  Másik dolog nem lehet egyedileg, csak értékben együtt értékelni, tehát kivezetésnél az anyagra jellemező  átlagárat, illet FIFO-t nem tudom alkalmazni.

Ha például egy betonüzem járdalapot készít, végig vezetjük a megfelelő fázisokon, késztermékként tartjuk nyilván. Saját készítésű termékként a saját tüzép telepünkre szállítjuk, ahol már áruként jelenik meg és a készterméken szerplő ár lesz a beszerzési ára, melyre rátesszük a kiskereskedelmi haszonkulcsunkat. A korrekciók után ( nyitó /záró) a késztermék ára lesz végső soron az elábém.

Nos mivel a fázisok kimaradnak, az ételt  áruként értékesítem, így az összetevői viszont beszerzési áron ( itt is a korrekciókkal) lesz az elábém.

Nos még egy gondolat a kávéval kapcsolatban- annak idején, mikor fogyasztói áron tartottuk nyilván a készleteket, a kávét már eleve azon az áron szerepeltettük  áruként, amennyiért a kedves vendég megveszi. A kávégépeknek ugyanis van egy könyvük, amiben szerepel hogy 1 adag kávéhoz, mennyi kávét kell használni, ez alapján, már 1 kg kávé, nem 1500 Ft anyag áron, hanem 16 650.- Ft áruként volt nyílván tartva, amelynek a beszerzési ára a kávé ár , hozzá a szintén meghatározott mennyiségű cukor, illetve egyéb kiegészítők.

Nos mivel évvégén a leltár alapján és beszerzési áron könyvelem a készletemet a 2-es számlára, amit áruként értékesítek, azt az árukészletre kell hogy könyveljem. És ugye az nem vitatott, hogy nem anyagként, nem késztermékként (termelőüzem), hanem áruként adom el.

Egyelőre ennyi telik tőlem, és szerintem az általában szócska erre utal, mert ez nem az általános elszámolás. Itt ugyanabban a fázisban lesz a nyersanyagból késztermék és áru. Az meg számomra legalábbis természetes, minden árunak van beszerzési ára, hacsak nem találtam.

Üdv és további szép napot, (bár már elég sötét van akár estét is írhatok.)

 

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. dec. 18, 2008 5:16 pm

Sziasztok! Ez már nekem akkor is gond volt, amikor az iparüzési adónál az anyagköltség bizonyos %-át lehetett csak levonni az adóalapból, az árut pedig 100%-ban. Én is szeretném hinni, hogy a vendéglátásban  a hus ELABE, nem pedig anyagktg. Sajnos a megjelent információk nem erre utalnak. A 13/2005.sz. számviteli kérdésre adott válasz szerint is anyagktg. Jutka emlékszem Te korábban is nagyon jól érveltél, csak ki meri ezt megkockáztatni hogy az elvárt adónál hiánya legyen. Én is  Judit válasza szerint járok el/8.sz.válasz/ Üdv. Ani.
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: pseniko » csüt. feb. 05, 2009 10:59 am

Egy kis megerősítés kellene.  Pogácsás bolt mirelit pogácsát vesz, amit megsüt és úgy értékesíté, ez anyag vagy áru.   Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. feb. 05, 2009 11:25 am

Sziasztok!

Szerintem is anyag a megvásárolt hús, tejszín, hagyma, tojás, stb, stb. Az italok pedig áruk (kivéve kávé, turmix, stb.).

A számviteli törvény 28.§-a így határozza meg:

(2) A készletek a vállalkozó tevékenységét közvetlenül vagy közvetve szolgáló olyan eszközök,

 

 a) amelyeket a rendszeres (szokásos) üzleti tevékenység keretében értékesítési céllal szereztek be, és azok a beszerzés és az értékesítés között változatlan állapotban maradnak (áruk, göngyölegek, közvetített szolgáltatások), bár értékük változhat,

 

c) amelyeket az értékesítendő termékek előállítása vagy a szolgáltatások nyújtása során fognak felhasználni (anyagok).

 

Az aláhúzott és kiemelt meghatározás miatt sztem egyértelmű, hogy az a hús, amiből pl. pörkölt vagy rántotthús készül, nem lehet áru, hiszen nem marad változatlan állapotban.  Ugyanígy a mirelt pogácsa sem, amit megsütnek.

Ráadásul egy étterem nem húst, tojást, tejszínt, őröletlen babkávét árusít, az értékesítendő termékek a presszókávé, kapuccino, különböző ételek. A megvásárolt nyersanyagokat ezen termékek előállítása során felhasználják, hiszen pl. egy kapuccino előállításához is több anyagot (babkávét, tejet, áramot) használnak fel,  nem is beszélve például a tejszínes, gombás sertésszeletről...

 Hm, de éhes lettem :-)) Üdv: Böbe  

 

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: pseniko » csüt. feb. 05, 2009 11:57 am

Köszi Böbe én is így gondoltam!  Én is éhes vagyok de ledöntött az influenza és hiába vagyok éhes csak csipegetni tudok.  És egyébként is olyan jól jött így bevallási időszak előtt!  :-(  Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. feb. 05, 2009 12:05 pm

Sziasztok!

 

Nem akarok senkivel sem vitába szállni, de ahogy fenn is említettem a kereskedelem ( a vendéglátás is az) speciális terület. Anyagköltség az ipari termelésnél van és ezt nem lehet ide sorolni, néhány esetet kivéve , például a cukrászüzemi ,vagy kimondottan konyhai termelést, ami szakmai besorolás szerint bár vendéglátás, de elkülönült egység. Az étteremnél például része az étteremnek a konyha, nem szállítja át önköltségi áron az étterembe a készételt, amelyre az étterem ráteszi a külön haszonkulcsát. 

Ez így konkrétan anno az ágazati számlakeretben volt lefektetve, bár ágazati számlakeretek nincsenek, mindenki maga alakítja ki a sajátját: ez ágazati sajátosság, s mint ilyennek, hasonlóan a többi ágazathoz vannak specialitásai.

 

Üdv. mindenkinek : Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. feb. 05, 2009 12:07 pm

Szia Enci!

Mielőbbi gyógyulást kívánok! A mi szakmánkban még beteg se lehet az ember, akkor is muszáj dolgozni, sajnos... :-((

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. feb. 05, 2009 12:10 pm

Szia Jutka!

Nem vitatom sem a szakmai tapasztalatodat, sem a témában való jártasságodat. Viszont a számviteli törvény elég egyértelműen fogalmaz, hogy mi áru és mi anyag, és nem említ ágazati kivételeket. Egyébként szálljunk csak vitába, hiszen azért van ez a fórum többek között :-)))

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. feb. 05, 2009 1:01 pm

Szia Böbe!

 Az igaz, hogy a számviteli törvény egyértelműen fogalmaz, de ha mélyebben belegondolunk, akkor ez csak egy keret, mióta megszüntek az általam említett ágazati szintű szabályozások. ettől még minden ágazatnak meg vannak a külön kis rafinériái, amit a számviteli politikájában, külön számviteli szabályaiban lefektet. 

Így van ez az árképzésével kapcsolatban is. A témánál maradva:  feldolgozatlannál egyszerűbb az árképzés, beszerzési ár + árrés(+áfa) -- a feldogozatlannál  az anyagfajtákat és anyaghányadokat is figyelembe kell vennem és ez adja a beszerzési árat a további lépés ugyanaz, mint a feldolgozatlannál.

A speciális anyag- feldolgozás- félkész- késztermék árképzése ennél bonyolultabb. 

Könyvelési szempontból is sántit, ha nem áruként kezelem , nincs elábéja az étel eladásomnak . Na mármost ha elemezni kellene a vendéglátóm jövedelmezőségét akkor itt egy fars számot kapnék mert árrésként több jelenik meg valójában, mint a tényleges.

Hosszadalmas lenne  további érveket felsorakoztatni, miért áru a vendéglátóüzletben forgalmazott étel hozzávalóinak értéke, erre most mindannyiónknak kevés ideje van, később még szívesen vitába szállok veletek, de sajnos most a bevallások sürgetően, Damoklész kardjaként lógnak az én fejem fölött is, akár a ti fejetek fölött.

Maradjunk annyiban, majd még visszatérünk rá, talán nem találnak ki újabb dolgokat számunkra, ami az amúgy is véges időnket még rövidebbre szabja.

Üdv. Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Anyag vagy áru

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. feb. 05, 2009 1:31 pm

Rendben, térjünk vissza rá, mert  még biztosan fogunk pro és kontra érveket felsorakoztatni. Úgy tudom, hogy a vendéglátóiparban létezik önköltségszámítás, mégpedig ételfajtánként 1 adagra vonatkoztatva van kimunkálva, de most nem ugrik be, minek nevezik. A vendéglátóipar "elábéja" az anyagköltség, ill. az egyéb elábé (italok, sós mogyoró pl.)

http://www.kalkulator.hu/?fejezet=5&cid=23319&wa=hk06

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ElőzőKövetkező

Vissza: TAO

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég