Adófórum

Adózási és számviteli információk

Üzemanyag költség elszámolása

SzJA

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: Kardos.Judit » pén. feb. 01, 2008 9:24 am

Melyikre gondolsz, az üzemanyag, vagy a járulék igazolásra ?

Egyébként megnéztem az adófórum freemailt és a beállításoknál javítottam, hogy mentsen le mindent .A saját freemailomat is én szerkesztgetem (autodidakta), de általában sikerűl.

Üdv: Judit

Kardos.Judit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » pén. feb. 01, 2008 10:12 am

Szia Judit! Az 500 km-e exel táblára. Köszi Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: hedl » pén. feb. 01, 2008 4:00 pm

Köszi klári, hogy segíteni akartál  de nem találom a közösben

marika 

hedl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: HIDNA » pén. feb. 01, 2008 7:47 pm

Szia!

Azonnal elküldöm az email címedre. Egyszerűen nem értem mi van.

Az első két dokumentum azonnal megérkezett, azóta bármit akarok küldeni nyoma vész. Aki tudja, mi lehet az oka, és segít honnan kell előbányászni, annak megköszönném.

Klári

HIDNA
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: hedl » szomb. feb. 02, 2008 5:27 am

Szia Klári megkaptam nagyon köszönöm

Marika 

hedl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: dukejesus » hétf. feb. 04, 2008 8:49 am

Tisztelt Fórumozók!

Látjuk, hogy felmerült az igény arra, hogy dokumentumokat, nyomtatványokat, stb. tudjanak megosztani, feltölteni egymásnak. Már dolgozunk azon, hogy itt az Adófórumon az ún. "Erőforrások" részt kibővítsük ezzel a lehetőséggel. Amint ez megtörténik, értesítjük Önöket, hogy hol, hogyan és milyen módon tudják használni majd.

A mostani megoldás esetében arra szeretném felhívni figyelmüket, hogy a fórum nyilvános, azaz interneten keresztül bárki számára olvasható. A közös e-mail cím, amelyet most létrehoztak így ki van téve annak a veszélynek, hogy kéretlen reklámüzenetekkel halmozzák el, illetve mivel a felhasználónév és jelszó is publikálva lett, bárki számára elérhető és sajnos módosítható, törölhető. Éppen ezért az általunk kínált megoldás biztonságosabb lesz, a mostani felhasználónévükkel és jelszavukkal lesz védve, és minden regisztrált fórumozónk szabadon használhatja majd.

Amennyiben bármilyen ötletük, javaslatuk van akár az Adófórum.hu-val, akár a fórummal kapcsolatban, továbbra is szívesen fogadjuk a moderator@adoforum.hu vagy a b.cseh@dashofer.hu e-mail címekre.

Tisztelettel:

Cseh Balázs, onlinemarketing vezető, Verlag Dashöfer Kft.

dukejesus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » hétf. feb. 04, 2008 9:01 am

Tisztelt Verlag Dashöfer Kft. Cseh Balázs úr!

Nagy örömömre szolgál, hogy felfigyeltek a problémánkra és végre mindenki számára megnyugtató lehetőséget bisztosítanak  a fórum keretei kötött. Köszönettel: Virág Márta

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » hétf. feb. 04, 2008 9:02 am

Tisztelt Cseh Balázs!

Nagyon örülnénk ha az Önök által felvetett ötlet minél hamarabb megvalósulna. Szó volt arról, hogy esetleg az erőforrás feltöltését használjuk, sajnos ez terjedelmes dokumentumok tárolására egyelőre alkalmatlan. A közös felhasználónevünk és a jelszó már nem publikus, riadóláncszerűen terjesztettük az általunk ismert fórumtagok között, ugyanis a közös fiókunkból a dokumentumokat rendre "elvitte a manó", hogy az egyik kollegát idézzem.

Üdvözlettel:Tóth Kornélia

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: kovigabi54 » kedd feb. 05, 2008 5:17 pm

Sziasztok!

 

A fene egye meg azt a "manót" ,pedig az az exel tábla jó lenne másnak is, ha szabdna elkérni én is megtenném gaboca.kovi@freemail.hu-ra ha kérhetném.

 

Előre is köszönöm:

Üdv.Gabi

kovigabi54
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Üzemanyag költség elszámolása

HozzászólásSzerző: dukejesus » hétf. feb. 18, 2008 7:20 pm

Örömmel értesítünk minden kedves felhasználót, hogy elkészült az Adófórum legújabb fejlesztése, az Erőforrástár! Az új funkciónak köszönhetően különféle hasznosnak ítélt dokumentumok tölthetők fel az Adófórumra, amelyeket a többi felhasználó egy kattintással letölthet.

További információ cikkünkben (másolja a linket a böngészőjébe): http://www.adoforum.hu/cikk/44612/eroforrastar-fel-es-letoltheto-dokumentumok-az-adoforumon

Üdvözlettel:

Cseh Balázs
onlinemarketing vezető

dukejesus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

ElőzőKövetkező

Vissza: SzJA

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron